Yunanistan Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
Seray Logistics & Transport

YUNANİSTAN TAŞIMACILIK

Uluslararası taşımacılık alanında kaliteli hizmetler sunabilmek için gelişmiş bir düzen içerisinde sistematik bir şekilde ilerleyen çalışmalar ortaya çıkarmak gereklidir.

Seray Logistics, bu alanda yurt dışına açılan kapınız olmakta, ulaşım departmanı olarak tüm ihtiyaçlarınıza birebir cevaplar sunan hizmetler verebilmektedir. Balkan ülkelerine yapılan taşımacılık hizmetleri ile ithalat ve ihracat alanında Yunanistan taşımacılık hizmetleri ile adresten alıp varacağı adrese kadar uydu takibi ile izlenilen araçlarla güvenli ve zamanında teslimatlar yapılmaktadır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Yunanistan Parsiyel Taşımacılıkta 25. Yıl

  Dünyanın vazgeçilmez unsurları arasında yerini almış olan uluslararası ticaret bir zorunluluk haline gelmiştir. Uluslararası yapılan ihracat ve ithalatlar sayesinde ülkelerin ticaret hacimleri belirlenmektedir. Türkiye’nin üreten ve tüketen bir nüfusa sahip olmasından dolayı ihracat ve ithalatta önemli bir konumdadır. Sınır komşumuz olan Yunanistan ile de bu alışverişler sıklıkla yapılmaktadır. Genel olarak kara yolu taşımacılığı ile Yunanistan nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Yunanistan nakliyecileri arasında önemli bir konumda yerini almış, yaptığı farklı ve özel çalışmalarla dikkat çeken, firmamız Seray Trans; Yunanistan taşımacılık konusunda pek çok rakibini geride bırakmıştır.

  Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe yerini sağlamlaştırmış olan Seray Trans, gerek ülke içi gerekse Yunanistan ve Bulgaristan uluslararası taşımacılık başta olmak üzere pek çok ülke firma öncü olmuştur. Sınır komşumuz olan Yunanistan ile de lojistik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Yunanistan taşımacılık, her türlü donanıma ve bilgiye sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

  Türkiye Yunanistan arası taşıma hizmeti, belirli günlerde depolardan çıkış yaparak nakliye hizmeti sunulmaktadır. Yunanistan ağır nakliyat, Yunanistan frigo taşımacılık ve Yunanistan parsiyel nakliyat alanlarında kesintisiz hizmet sunmaktadır. İhraçat ve ithalat alanlarında Yunanistan taşımacılık hizmeti verirken alınan adresten başlayarak varılacak adrese kadar uydu takibi ile izlenen araçlarla zamanında ve güvenli bir teslimat gerçekleşmektedir.


  Yunanistan lojistik firması olarak, Yunanistan’dan ülkemize ithal edilen ve ülkemizde Yunanistan’a ihraç edilen yüklerin nakliyesine yapabilecek yüksek kapasiteli taşıma araçlarına ve tecrübeli, bilgili şoförlere sahiptir. Türkiye Yunanistan nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olarak önemli aşamalar kat etmenin gururunu yaşıyoruz ve uluslararası nakliye hizmetlerinde yeni teknolojileri takip ederek en güncel yeniliklerle sizlere hizmet vermekteyiz. Yunanistan taşımacılık hizmetiyle hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyor hem de istihdamı sağlamak amacıyla yenilikleri takip etmekteyiz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Yunanistan taşımacılık, birden fazla müşterinin yüklerinin aynı araç içerisinde transfer sürecine girmesine olanak sağlar ve böylece aracı doldurma zorunluluğu gerekmezken sizi yüksek masraftan kurtararak tasarruf etmenizi imkan tanır. Yüklerinizin karışmaması için güzergaha uygun olarak yerleştirilmesi sağlanır ve aynı zamanda bandrol sistemi kullanılır.

  Yunanistan frigo taşımacılık hizmeti; gıda, ilaç sektörü gibi uygun sıcaklıklarda muhafaza edilerek teslimatının gerçekleşmesi gereken yükler için vazgeçilmez çözümlerdendir. B

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni