Almanya Intermodal Taşımacılık | Seray Logistics

 Siz de uluslararası düzeyde malzemelerinizi başta Makedonya Taşımacılık hizmetleriyle diğer Balkan ülkelerine, Almanya gibi Avrupa ülkelerine hızlı, güvenli ve uygun fiyatlarda gönderim yapmak istiyorsanız ekibimizle iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm konularda bilgi edinebilirsiniz.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Yeni Dönem Taşımacılık

  Önceki yıllarda uluslararası taşıma işlemlerinde, taşıma için hangi ulaşım yolu ve araç seçilmişse işlem o araçla devam etmekteydi ancak bu şekilde bir taşıma işleminin sonucunda gönderilen malzemelerin bozulması, kırılması, çizilmesi veya maddesel olarak zarar görmesi gibi ihtimalleri çok fazlaydı. Yeni nesil taşımacılıkta ise, Kara, Hava, Deniz, Demir yollarının tümü organize bir şekilde kullanılmaktadır. Bu taşımacılık hizmetinde malzemelerin olduğu konteyner veya depolama haznesi değişmemekte, sadece ulaşım araçları değişmektedir. Örneğin; tır-kamyona yüklü malzeme gönderilecek ülkeye göre en yakın mesafedeki limana götürülür, buradan da gemiyle teslimat yeri olan ülkeye götürülür. Bu taşımacılık işlemine Intermodal Taşımacılık denir. Firmamız bu taşımacılık hizmetini Makedonya ve diğer Balkan ülkelerine, Yunanistan ve Almanya gibi diğer Avrupa ülkelerine yıllardır büyük bir özveriyle vermektedir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  23 Yıldır

  Almanya Taşımacılık Hizmetimizin Farkı

  Firmamız kurulduğu tarihten itibaren Almanya’nın çeşitli yerlerine farklı ulaşım yolu ve araçlarıyla hizmet vermektedir. Firmamızın Almanya çalışmaları sadece şirketler veya devletler arası resmi taşımacılık işlemleri değildir, evler için, fuar ve galeriler için de yapılmaktadır. AlmanyaTaşımacılık hizmetimizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için çalışan personeller, birçok farklı dili etkin bir şekilde kullanmaktadır.

  Bu sayede gönderilen bölgede herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda pratik çözümler bulmaktadırlar. Bu hizmet ile birlikte çok daha hızlı ve uygun fiyatlarda Minivan taşımacılığı ve malzemenizin az miktarda olduğu, konteynırı doldurmadığı durumlarda Parsiyel taşımacılık araçlarını da tercih edebilirsiniz.

  Intermodal Taşımacılık Hizmetimizin Avantajları

  Firmamızın bu taşımacılık hizmetinde, mal ve malzemelerinizin yüklendiği konteyner ve depolama haznesi değişmediğinden zaman tasarrufu sağlanır. Hasar ve kayıp durumları yaşanmaması için güvenli paketleme ve muhafaza yolları seçilir. Bu taşımacılık hizmetinde daha az yakıt tüketimi kullanıldığı için çevreye zarar verilmemektedir. Intermodal Taşımacılık hizmetinde, ulaşım araçlarına yüklendikten sonra sistematik araç takibiyle yükünüzün ne durumda olduğunu, nerede olduğunu ve teslimat adresine ulaşımına kadar olan tüm aşamalarını mobil cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni