Arnavutluk Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Çözümleri
Seray Logistics & Transport

ARNAVUTLUK TAŞIMACILIK

Dünyanın çeşitli yerlerine taşımacılık hizmeti veren Seray Logistics & Transport Arnavutluk taşımacılık hizmeti ile müşterilerinin yüklerini sorunsuz ve güvenli olarak ulaştırmaktadır. Beklentilerin oldukça üzerinde hizmet verirken sunduğu başarılı çözümler ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır.

Bulgaristan taşımacılık hizmetinde olduğu gibi Arnavutluk taşımacılık hizmetinde de Balkan ülkeleri ile olan ticari ilişkiler gelişmektedir. Arnavutluk nakliye imkanı ile müşterilerin yükleri güven içinde ve en kısa sürede varış noktasına teslim edilerek müşterilerin memnuyeti üst seviyede tutulmaktadır. Yüklerin en kaliteli biçimde taşınmasını sağlarken sunduğu uygun fiyatlarla Arnavutluk nakliye firmaları arasında en iyi firmalardan biri olmuştur.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Yunanistan Taşımacılıkta 25. Yıl

  Seray Logistics & Transport yılların tecrübesi sayesinde edindiği bilgi birikimini taşımacılık alanında ortaya koyarak geniş araç filosu, farklı ülkelerdeki yaygın acenteleri ve farklı dil ve konularda uzman personeli ile uluslararası taşımacılık sektöründe öncü kuruluş olmuştur. Arnavutluk ülkesinde açtığı acente sevkiyat planları oraya kadar uzamakta ve Arnavutluk lojistik hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden günümüze, 25 yıldır dünyanın pek çok ülkesine birçok taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Müşterilerine en kalitesi hizmeti sunmak için tüm teknolojik gelişmelerini takip ederek sistemine dahil etmektedir ve aynı zamanda müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.  Türkiye Arnavutluk arasında taşımacılık hizmeti sunarken yılların tecrübesi ile yüklerinizi güven ve sorumlukluluk ile varış noktasına teslim etmektedir. Deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız ile beklentilerinizin çok üzerinde hizmet alarak Arnavutluk taşımacılık hizmetinde aradığınız tüm çözümleri bulacaksınız.

  Arnavutluk komple tır taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık ile kapsamlı çalışmalara imza atarken yüklerinizi güvenli olarak varış noktasına teslim etmek için en yeni teknolojilerle araçlar donatılmıştır. Ağır nakliyat, frigo taşımacılık, fuar planlaması hizmetleri gibi pek çok hizmet ile 25 yıldır sadece yük değil aynı zamanda güven ve sorumluluk taşımaktayız.

  Seray Uluslararası Taşımacılık; Arnavutluk, Sırbistan taşımacılık başta olmak üzere birçok Balkan ülkelerine ve farklı ülkelere GPS uydu araç takip sistemi ile 7/24 canlı olarak izlenebilen araçları, uluslararası acenteleri ve farklı dil ve konularda uzman personelleri ile kaliteli ve güvenli taşımacılık ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Arnavutluk parsiyel taşımacılık veya komple taşımacılık ile gönderdiğiniz yüklerinizi GSP uydu araç takip sistemi ile takip ederek sizlere anlık bildirimler sunmakta ve tam zamanında teslimatı için çalışmakta olan Seray Trans, her alanında sorunsuzluk hedefleyerek yüklerinizi tam zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için var gücüyle çalışmaktadır. Planladığınız işlerinizin aksamaması, sistematik bir düzende ilerlemesi için Arnavutluk nakliye ile güvenli ve zamanında adresten adrese teslimat hizmeti sunmaktadır.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Geniş uluslararası ağı ve pek çok taşımacılık çözümleri ile yüklerinizin hızlı, güvenli ve sorunsuz olarak teslimatını garanti eden Seray Logistics & Transport ile, ağır yükleriniz ya da küçük bir paketiniz emin ellerdedir.

  Arnavutluk frigo taşımacılık hizmeti, 18 derece ile -26 derece arası ayarlanabilir soğutuculu araçlar ile ürün kalitenizden ödün vermeden titizlikle teslimat gerçekleştirilmektedir. Özellikle gıda ve ilaç sektörü için oldukça önemli bir hizmet olan frigo taşımacılık sayesinde ürünlerinizin kimyasal, fiziksel veya mikrobiyolojik olarak bozulması engellenerek raf ömrü uzatılır. Gerekli tüm bakımların yapıldığı frigorifik araçlar ile sıcaklık zincirinin kırılmamasına dikkat ederek uygun sıcaklıklarda pek çok taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Arnavutluk parsiyel taşımacılık hizmeti, birkaç müşterinin yüklerinin bir araça yüklenerek götürülmesi imkanı sunarken aynı zamanda eşyaların karışmasını önleyecek bölmeler oluşturularak sunulan hizmet güvence altına alınmaktadır. Yüksek hassasiyet ve titizlik gerektiren bir hizmet olan parsiyel taşımacılık, eşyaların doğru yüklenmesi ve doğru, güvenli bir şekilde teslim edilmesi hususlarında oldukça dikkatl, davranmak gerekir. Uzun yılların tecrübesi ile müşterilerin yüklerini güven içinde taşıyarak güven içinde Arnavutluk varış noktasına ulaştırmaktadır.

  Yaşanacak herhangi bir aksaklık ya da gecikmede depo kullanım imkanı sunulmakta ve böylece müşteriler mağdur edilmeyerek yükler güvenli bir şekilde saklanabilmektedir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Başta Balkan ülkeleri olmak üzere, Doğu Avrupa ve İngiltere’ye hızlı ve sorunsuz olarak taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Balkan ülkeleri başta olmak pek çok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır.
  Komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı gibi pek çok hizmet sunarak bu hizmetlerin gerektirdiği tüm yükleri güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Göndereceğiniz bölgeye ve hizmete göre maksimum boyut ve ağırlık değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni