Avusturya Intermodal Taşımacılık | Seray Logistics

Firmamız Seray Trans da Kosova Taşımacılık dahil olmak üzere pek çok Balkan ve Avrupa ülkelerine yukarıda bahsedilen intermodal taşımacılık hizmetini yerine getirmektedir. Profesyonel bir kadro ile hizmet sunan firmamızın yerine getirdiği hizmetlerden biri de Avusturya Intermodal Taşımacılık hizmetidir. Eşya ve yüklerinizi en yakın güzergahlardan dünyada geçerli olan taşımacılık standartları ve iş güvenliği standartları gereğine uyarak taşımaktadır.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Profesyonel Intermodal Taşımacılık Hizmeti

  Firmamız Seray Trans, Minivan Express Taşımacılık ve intermodel taşımacılık dahil olmak üzere profesyonel uluslararası taşımacılık hizmetini deneyimli bir kadro ile birlikte gerçekleştirmektedir. Sevkiyatın başından sonuna kadar profesyonel bir süreç dahilinde işlerin yürütüldüğü firmamızın, etik ve toplumsal değerler en önemli misyonudur. Ayrıca sürdürülebilir bir dünyanın yaşadığımız çevreyi koruyarak gerçekleşeceğinin bilincinde olan firmamız, bu durumu hizmet kalitesine de yansıtmaktadır. Bu nedenle çevre dostu olan Avusturya Intermodal Taşımacılık hizmetini büyük biri özveri ile gerçekleştirmektedir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  23 Yıldır

  Avusturya Intermodal Taşımacılık Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?

  Intermodal taşımacılıkta taşıma şekilleri değişirken yük ve eşya üzerinde herhangi bir işlem yapılmadan birden fazla güzergaha uğrayarak taşımacılık hizmeti tamamlanmaktadır. Bu hizmet kapsamında ürünlerin treylerden çıkarılmadan doğrudan bir taşıma şekli ile (gelişmiş özel treyler) diğer taşıma modeline geçişi sağlanmaktadır. Avusturya Intermodal Taşımacılık hizmeti için de bahsedilen tüm hususlar geçerlidir.

  Bu hizmetin genel olarak avantajları ise aşağıdaki gibidir:

  • Bu taşımacılık hizmeti, diğer taşıma hizmet çeşitlerine göre daha uygun bir fiyat politikasına göre gerçekleştirilmektedir.
  • Intermodal taşımacılık, en hızlı taşımacılık hizmet tiplerinden biridir.
  • İnsan faktörüne bu hizmet çeşidinde bağımlılık düşüktür.
  • Çevre dostu bir taşıma çeşididir.
  • Güvenlidir. Özellikle aktarma sırasında konteynerlerin açılmaması bu hizmet çeşidine güveni artırmaktadır.
  • Taşıma sırasında deneyimli personel tarafından gerekli kontrol yapılır. Ayrıca her aşama kayıt altına alınmaktadır.
  • Taşımacılık şeklinin değiştirilmesi gerektiğinde yüklerin bir vasıtadan diğer vasıtaya yüklenilmesi sırasında uygun modlar kullanıldığı için risk en aza inmekte ve hızlı bir hizmet gerçekleşmektedir.
  • Taşınacak olan lokasyona göre en uygun güzergahlar belirlenir. Bu da hem ekonomik hem de güvenli bir taşımacılık hizmetinin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

  Uzun yıllardır taşımacılık alanında dünya çapında hizmet sunan firmamız da Avusturya Intermodal Taşımacılık hizmetini yukarıda belirtilen hususlara riayet ederek gerçekleştirmektedir. Deniz yolu, demir yolu ve kara yolu taşıma yollarını ihtiyaca uygun bir şekilde kullanan firmamız, tüm sevkiyat sürecini 7/24 online takip ederek raporlamaktadır. Siz de dünya standartlarında bir ıntermodal taşımacılık hizmeti almak isterseniz fiyat teklifi almak için web sitemizde yer alan iletişim adreslerinden her daim bize ulaşabilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni