Avusturya Taşımacılık - 23 Yıllık Deneyimle | Seray Logistics

Slovakya taşımacılık konusunda olduğu gibi Avusturya’da da oldukça başarılı hizmetler sunuyoruz.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Avusturya Parsiyel Taşımacılık

  Parsiyel taşımacılık işlemi, birden fazla ürün veya yükün farklı alıcılar tarafından sipariş edilmesi sonucunda başvurulan bir nakliye yöntemidir. Yüklerin her birinin toplamda tek bir yük haline getirilerek taşındığı bu yöntemde ulaşım ağlarından herhangi bir tanesi kullanılabilir. Avusturya parsiyel taşımacılık süreci boyunca kurumsal olan ve müşteri talepleri odaklı bir şekilde ilerleyen firmamız, güçlü bir altyapı hizmetini de beraberinde getirir. Avusturya parsiyel taşımacılık işlemlerinin en başından beri planlı ve etkili bir rota belirlemesi ile ilerler. Seray Trans ailesi olarak uygun maliyet avantajlarıyla müşterilerimizin memnuniyetini kazanırken rakiplerimizin de önüne geçmekteyiz. Ayrıca geniş araç kapasitemiz sayesinde her türlü yük taşımacılığı işlemini gerçekleştiriyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  Güvenli ve Hızlı Türkiye - Avusturya Karayolu Taşımacılık

  Türkiye ve Avusturya arasında uzun yıllardır devam eden dış ticaret hacmi mevcuttur. Bu nedenle de birçok Türkiye kentinde çeşitli Avusturya bölgelerine nakliye işlemleri yapılır. Avusturya ro-ro taşımacılık yöntemi, denizyolu ulaşım ağı kullanılarak gerçekleştirilir. Orta Avrupa’nın büyük ticaret ülkelerinden biri olan Avusturya genelinde yapılan bu yöntem, aktarmaları taşımacılık şeklinde de tanımlanır.

  Avusturya Türkiye taşımacılık işlemleri, alanında uzman olmuş ve önemli deneyimlere sahip olan Seray Trans firmamız aracılığıyla Hırvatistan taşımacılık da başarılı ve hızlı bir şekilde yapılır. Nakliye süreçlerinde planlı biçimde ilerlemeyi göz önünde bulundurmakta ve müşterilerimize kaliteli taşımacılık işlemlerimizi kanıtlamaktayız.

  25 Yıllık Deneyimle Avusturya Uluslararası Taşımacılık

  Merkezinde Türkiye’yi bulunduran çalışma sistemine sahip olan ve benimsediğimiz nakliye prensipleri ile 25 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Avusturya taşımacılık işlemlerinde de tecrübelerimize dayanarak etkili ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Avusturya intermodal taşımacılık tekniği, nakliye süreci içerisinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak farklı bir yönteme başvurulması durumunda uygulanır. Çoklu taşıma tekniği kullanılarak yapılan bu nakliye türünde taşınan yükler veya ürünler, gerekli noktalarda başka vasıtalara aktarılır. İntermodal taşımacılık işlemi genellikle fazla sayıda ve ağır yüklerin bulunduğu nakliyelerde tercih edilir. Seray Trans firması olarak gerçekleştirdiğimiz her taşımacılık sürecinde deneyimimizi ortaya koymaktayız. Ayrıca kaliteli ve planlı ilerleme sistemimiz ile Almanya taşımacılık işlemlerinde de müşterilerimizin her daim memnuniyetini kazanıyoruz.

  Seray Trans’tan Avusturya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Seray Trans ailesi olarak her geçen gün nakliye işlemlerimizi geliştirerek Avusturya taşımacılık şirketleri arasında ön plana çıkmayı hedeflemekteyiz. Firmamız aracılığıyla uluslararası sektörde dahi güvenli ve konforlu bir nakliye sürecini sunmaktayız. Hizmetlerimizin kalitesini artırarak daha fazla müşteriye ulaşmayı ve daha çok kişi tarafından tercih edilmeye çalışmaktayız. Müşterilerimizin dikkate aldığı konulardan biri olan fiyat aralıkları konusunda da dikkat çekmekteyiz. İşlem detaylarına, yük fazlalığını ve gerekli araç kapasitesine bağlı olarak belirlediğimiz fiyatları geniş bir skala ile müşterilerimize sunuyoruz. Siz de Seray Trans’ı tercih ederek nakliye işlemlerinizi güvenli bir şekilde tam zamanında gerçekleştirebilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni