Belarus Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Belarus Taşımacılık

Avrupa’nın çok sayıda ülkesine hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde lojistik desteği ve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, müşterilerin memnuniyetini kazanmayı her zaman ön planda tutar.

Tıpkı Rusya taşımacılık hizmetimizde olduğu gibi Belarus taşımacılık alanında da sektörün öncü bir firması haline gelmeyi hedef edinerek hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra Belarus taşımacılık ve diğer pek çok alanda firmamıza kattığımız yeni nesil güncellemeler ile günden güne büyük oranda büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Türkiye ile Belarus arasında ihracatı yapılacak birbirinden farklı yük grubu ile gümrüklü olarak kabul edilen yük gruplarının Belarus taşımacılık hizmetini en başarılı şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Belarus Parsiyel Taşımacılık

  Türkiye ile Belarus ithalat ve ihracat noktasında hareketli bir ilişkiye sahiptir. Belarus parsiyel taşımacılık hizmetimizde de tıpkı Almanya taşımacılık hizmetlerimizdeki gibi son derece hassas şekilde davranırız. Aynı zamanda Belarus parsiyel taşımacılık hizmetinin öncesinde müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentilerine yönelik program oluşturmaya özen gösteririz. Bu noktada da diğer tüm alanlarda olduğu gibi en kaliteli ve etkin ve çözümleri sunarız. Uluslararası alanda hizmet veren bir lojistik firması olarak Belarus parsiyel taşımacılık ve diğer tüm alanlarda verdiğimiz hasarsız aynı zamanda hızlı teslimlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılarız. Yüklerin varış noktalarına belirlediğimiz zaman zarfı içinde hasarsız şekilde ulaştırılması noktasında son derece güvenli ve başarılı bir iş ortağı halindeyiz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Belarus Taşımacılık

  Uzun yıllar öncesine dayanan tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz dahilinde Belarus Türkiye taşımacılık alanında her daim en kaliteli hizmeti ve en doğru çözümü sunuyoruz. Belarus intermodal taşımacılık hizmetimiz ile de yüksek başarı oranı elde etmekteyiz. Bunların yanı sıra ağır nakliye, parsiyel, komple ve proje taşımacılığı gibi alanlarda da son derece kapsamlı çalışmalar yapıyoruz. Belarus ro-ro taşımacılık ve diğer hizmetlerimizde uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya özen gösteririz. Bu açıdan da Belarus taşımacılık konusunda güvenli bir firma olduğumuzu ispat ederek çalışıyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Belarus Uluslararası Taşımacılık

  Belarus, firmamızın sık sık çalıştığı ülkeler arasında yer alır. Belarus taşımacılık şirketleri arasında her zaman en üst sıralarda bulunmayı başarırız.

  Belarus parsiyel taşımacılık hizmetimizi haftanın belli günleri yaparız. Türkiye’den belirlenmiş olan bazı illerinden alımları yapıp belli güzergâhlardan Belarus'taki nakliye bölgelerine ulaşım sağlarız.

  Seray Trans olarak Türkiye ve Belarus arasında müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bütün nakliye hizmetlerinde beklentilerine tam olarak yanıt vermeyi amaçlarız. Taşımacılık alanında sunduğumuz özel imkanlar ile müşterilerimizin beklediği farklı taleplere dahi en başarılı şekilde karşılık verebilecek tüm gerekli donanıma sahibiz. Seray Trans ekibi olarak Belarus taşımacılık başta olmak üzere gerçekleştirdiğimiz bütün nakliye hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun biçimde karşılık vermeyi amaç edindik.

  Seray Trans’tan Belarus’a Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Seray Trans ekibi olarak nakliye işlemleri öncesinde müşterilerimizin talep ve beklentileri kapsamında farklı teslimat seçenekleri sunuyoruz. Hizmetlerimizin bütün aşamalarında ve tüm süreçlerde müşterilerimizin avantajlı konumda yer almasına bütün gayret göstermekteyiz. Taşımacılık alanında hemen her müşterinin ihtiyacına ve beklentisine yönelik nakliye çözümü bularak iş süreçlerimizi yürütüyoruz. Aynı zamanda bu çözümlere de uygun tam donanımlı araçlar ve uzman personellerimiz ile müşterilerimize hizmet sunarız. İngiltere taşımacılık, Belarus parsiyel taşımacılık ve diğer tüm alanlarda aldığımız bütün yükleri belirlediğimiz zaman zarfı içerisinde ilgili noktalara sorunsuz biçimde ulaştırırız. Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerine maksimum düzeyde dikkat edip insanların nakliye alanında kendilerini emin ellerde hissetmelerini temel amaç edindik.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni