Belçika Intermodal Taşımacılık | Seray Logistics

Yunanistan Taşımacılık işlemlerini de yürütmektedir.  Hızlı, güvenilir ve çoklu taşıma yöntemleri ile konteyner ya da araç içerisinde mevcut yükler taşınmaktadır. Yunanistan dahilinde bu hizmetten yaralanabilmek adına web sitemize tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Intermodal Taşımacılık ve Avantajları

  Belçika Intermodal Taşımacılık yük taşımada birden fazla yöntem kullanılmaktadır ve buna karşılık taşıma kabı değiştirilmemektedir. Taşıma yöntemini belirleyen unsurlar, mevsimsel şartlar, varış noktası ve işlemin ne kadar acil olduğudur. Bu yöntemin sunduğu en önemli avantaj oldukça ekonomik olmasıdır. Birden fazla yöntem ile tek taşıma kabı kullanılması taşımacılığı fiyat olarak en makul seviyeye indirgemektedir. Taşımacılıkta en önemli unsurlardan diğeri de transitin olabildiğince hızlı bir şekilde yapılabilmesidir. Firmamızın sunduğu taşımacılık hizmeti oldukça hızlı yapılmaktadır. Hızlı bir transitin yanı sıra işlemin güvenilir olması da çok önemlidir. Taşınan yüklerin güvenliği tamamen firmamızın denetimi altında olmaktadır. Taşınan yükler transit sürecinde sürekli kapalı ve güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Sadece işlemin sonunda varış noktasında açılmaktadır. Intermodal Taşımacılık işlemlerimizden yararlanabilmek ve daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirken iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız taşımacılık türlerinden olan Komple Taşımacılık hizmetini de vermektedir.

  Intermodal Taşımacılık yöntemi oldukça çevre dostu olmaktadır. Firmamızın hedefi, mevcut yükü, en kısa zamanda ve en makul fiyatta transit etmektir. Birden fazla yöntem kullanılmaktadır ve bu yöntemlerin birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edilmektedir. Belçika Intermodal taşımacılık risksiz bir transit hizmeti sunmaktadır. En önemli avantajlarından birisi de taşımacılıkta lojistik problemler ile karşılaşılmamasıdır. Taşımacılıkta yükleme, taşıma ve boşaltma gibi üç farklı aşama vardır. Intermodal taşımacılık takip kolaylığına sahip olduğu için üç aşamanın hepsinde sıkı bir denetim yapılmaktadır. Taşımacılıkta demiryolu, karayolu, denizyolu gibi seçimler yapılmaktadır. Fakat intermodal taşımacılık bu seçimlerin kombinasyonunu yapmaktadır.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  23 Yıldır

  Belçika Intermodal Taşımacılık ile Profesyonel Bir Transit Süreci

  Firmamız yüklerin transit sürecinde profesyonel bir hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli çalışanlar ile güvenilir bir taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Farklı taşıma yöntemleri kullanıldığı için her yöntem için ayrı bir sözleşme yapılmaktadır. Sözleşmeler ile müşterilere tam bir güvenli hizmet alanı sunulmaktadır. Belçika Intermodal

  Taşımacılık verdiği profesyonel taşımacılık hizmeti karşılığında oldukça uygun bir fiyat aralığı oluşturmuştur. Fiyat aralığını belirleyen faktörler, taşınacak yük miktarı, yükün taşınacağı mesafenin uzunluğu olmaktadır. Mesafe ve yükün artışı fiyatta da bir artış oluşturmaktadır. Tamamen müşterilerin memnuniyetine odaklı bir hizmet oluşturulmuştur. Hızlı, güvenilir ve çevre dostu bir taşımacılık için Intermodal taşımacılığa başvurulabilir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni