Bosna Hersek Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Çözümleri
Seray Logistics & Transport

BOSNA HERSEK TAŞIMACILIK

Yirmi yılı aşkın süredir uluslararası hizmet sunan Seray Trans, sektörde yaşanan tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyeti oluşturacak çalışmalar yapmaktadır. Farklı ülkelerde bulunan sekiz acente ofisleri, lojistik süreçleri optimize eden uzman personeli ile Bosna Hersek taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Müşterilerine geniş ağ yapısı ile kaliteli lojistik hizmetler sunan firma, 7/24 online izlenebilen GPS uydu araç takip sistemi ile Bulgaristan, Romanya, Sırbistan gibi pek çok farklı ülkelere taşımacılık ilkeleri doğrultusunda kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Türkiye Bosna Hersek arası taşıma sunan şirket; endüstriyel malların, eşyaların taşınmasını sağlayarak uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  25 Yıllık Logistics Deneyimi

  Sadece taşımacılık hizmetinin kusursuz şekilde tamamlanmasından öte hizmetler vererek beklentileri en üst seviyede karşılayan Seray Trans, Bosna Hersek nakliye işlemleri sırasında müşterilere geniş fırsatlar ve olanaklar sunmaktadır. Farklı dillere hakim ve farklı konularda uzmanlığa sahip ekip ile tüm süreçleri en profesyonel şekilde yürüterek teslimatın belirtilen zamanda ulaştırılması için yoğun çaba harcamaktadır. Pek çok ülkede bulunan acente ofislerinin yanı sıra depoları da bulunmakta ve müşterilere depoları kullanma hakkı sunmaktadır. Araçların periyodik bakımının zamanda ve düzenli yapılmasına, kontrollerinin aksatılmamasına oldukça önem vererek taşımacılık hizmeti esnasında herhangi aksaklık veya sorun oluşmasının önüne geçmektedir. Mal sigortasını da yaptıran firma, Bosna Hersek nakliye firmaları arasında en güvenilir hizmeti garanti eden firma olmuştur. GPS uydu araç takip sistemi ile araçlar takip edilir ve her an nakliyenin durumu hakkında müşteriye bilgi verilebilir.

  Kurulduğu günden bu güne, 25 yıldır sadece bize emanet ettiğiniz yüklerinizi eşyalarınızı taşımıyoruz aynı zamanda bize olan güveninizi ve bizim size olan sorumluluğumuzu da taşıyoruz. Tüm yüklerinizi, eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslimat noktasına ulaştıran kaliteli hizmetler sunmaktayız.

  Yüksek standartlara dayalı Bosna Hersek taşımacılık hizmeti, en yenilikçi teknolojilerle 7/24 canlı olarak takip edilerek aracın nerede ve hangi güzergahta olduğu kolaylıkla tespit edilmektedir. Böylece en an müşterilere bilgi verilebilir ve yüklerin güvenli bir şekilde transfer sürecinde olduğu bildirilir. Ayrıca bu şekilde aracın varış noktasına ne zaman ulaşabileceği tespit edilerek tam zamanında ve güvenli taşımacılık için kaliteli hizmet verilmektedir.

  Bosna Hersek’ten hariç olarak birçok Balkan ülkesine, özellikle Yunanistan taşımacılık hizmeti vererek geniş ağ yapısı sayesinde Türkiye’de olduğu gibi dünyada da taşımacılık alanında söz sahibi olan firma olmayı amaçlamaktadır.

  Pek çok taşımacılık çözümleri sunan Seray Trans, her türlü yük ve eşyanızın güvenli ve hasarsız bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlar.

  Birden farklı müşterinin farklı yüklerinin aynı araç ile transfer edilmesini sağlayan Bosna Hersek parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde komple araç kiralamanıza gerek kalmaz ve maliyeti sayesinde tasarruf etmenize de neden olur. Parsiyel hizmetinde eşyalarınızın ve yüklerinizin karışmaması için farklı bölümler oluşturulur ve barkod sistemi kullanılır. Karışmaların önüne bu şekilde geçilerek teslimatın güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

  LİDER KURULUŞ

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  LOGİSTİCS & TRANSPORT

  ESNEK TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

  Bosna Hersek minivan taşımacılık hizmeti ile hava yoluna oranla daha ekonomik ve güvenli bir teslimat gerçekleştirilir. Yükünüzün gideceği yer bağlı olarak 24 ila 84 saat arasında teslimatı gerçekleşerek zamanda tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır.

  Sunulan diğer çözümlere oranla daha hızlı, ekonomik ve güvenilir olan minivan hizmeti tüm Avrupa ülkelerini de kapsamaktadır. Gıda, ilaç sektörü gibi yüklerin uygun koşullarda ve sıcaklıklarda muhafaza edilerek varış noktasına teslimatının gerçekleşmesini sağlayan Bosna Hersek frigo taşımacılık hizmeti sayesinde gıdalarınızın, ürünlerinizin raf ömrü kısalmadan nakliye işlemi gerçekleşecektir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sırbistan, Arnavutluk, Bosna Hersek, Romanya, Yunanistan gibi pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Dünya çapında pek çok ülkeye taşımacılık hizmeti veren Seray Logistics'in günlük parsiyel veya komple çıkışlı sevkiyatları bulunmaktadır.
  Kapıdan kapıya taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, uluslararası ofis ve ev taşımacılığı hizmetlerinin gerektirdiği tüm yükleri güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Teslimatın yapılacağı varış noktası, alınan hizmet gibi hususlar gönderilebilecek yükün boyut ve ağırlığını etkilemektedir. Bu yüzden herhangi bir boyut ve ağırlık belirtilememektedir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Güncel

  Logistics Blog

  Güncel