Denizyolu Taşımacılığı - 23. Yıldır Uluslararası Çözümler
Seray Logistics & Transport

DENİZYOLU TAŞIMACILIK

Deniz taşımacılığı, büyük miktarda çeşitli malların gemiler kullanılarak taşınması yöntemidir. Konteynerlerde paketlenmiş olan mallar daha sonra bir gemiye yüklenir. Bir kargo gemisi yaklaşık olarak 18 bin konteyner taşıma kapasitesine sahiptir. Deniz taşımacılığı yüksek miktarlarda yüklerin, uzak mesafelere taşınmasının uygun maliyetli yoludur.

Denizyolu taşımacılığı çevre dostu, ekonomik, kolay ve çok yönlü bir taşımacılık sistemidir. Uluslararası ticaretin çok önemli bir parçası olan deniz taşımacılığı, ülkeler arasında çok fazla miktarlarda malın taşınmasını sağlar. Konteyner taşımacılığı ise yöntem olarak en uygun maliyetli seçenektir. Seray Logistics Transport olarak düşük maliyetle yüksek verim alabileceğiniz global deniz taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Gemi nakliye firmaları arasında hizmetlerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(0212) 451 51 01

Email

info@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Uluslararası Denizyolu Kargo Taşımacılığı - Hız ve Güvenli

  Sınır ötesi taşımacılıkta en büyük paya sahip olan denizyolu ile yapılan taşımacılık süreçleri, ithalat ve ihracatta önemli bir rol oynar. Gemi taşımacılığı ile dünya mallarının %90’ı taşınmaktadır. Yiyecek, içecek, elektronik, mobilya veya tekstil ve daha birçok farklı mal çeşidi her gün denizlerde bir ülkeden bir ülkeye taşınır. Deniz lojistiği sayesinde ülkeler arasında mal alışverişi yapılabiliyor. Günümüzde 24 bin konteyner taşıma kapasitesine sahip gemiler seyir halindeki en büyük gemilerdir. Küresel tedarik zincirleri ve ticaret için uluslararası deniz taşımacılığı çok önemlidir. İhracat ya da ithalat yapan firmalar içi en ekonomik ve geçerli yol deniz taşımacılığıdır. Uluslararası deniz lojistik hizmetlerinde hızlı, şeffaf, zahmetsiz ve profesyonel çözümler sunan firmamız ile deniz taşımacılığının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Doğru konteyner ve son teknoloji nakliye çözümleri ile ürünlerinizi doğru şekilde, doğru yerde ve doğru zaman teslim edebilmeniz için gerekli olan uluslararası taşımacılık uzmanlığına sahibiz. Küresel deniz taşımacılığı uzmanlarımız, gereksinimlerinizi karşılamak için en verimli nakliye bağlantılarını planlar. İşletmeniz ne kadar büyük olursa olsun, genişlemenizi destekleyecek deniz nakliye olanakları sunuyoruz. Küresel tedarik zincirinizi desteklemek için entegre süreçler ve özel çözümler sağlıyoruz. Deniz trafiğini diğer taşımacılık ağlarıyla ilişkili şekilde yürütebileceğiniz entegre çözümlerimizi hemen keşfedebilirsiniz. Karayolu ve demiryolu ağları ile bağlantılı entegre deniz taşımacılığı olanaklarımız sayesinde ticarette sınırları ortadan kaldırıyoruz. Türkiye de denizyolu taşımacılığı standartlarını yükselten hizmetlerimiz tanışarak işinizi verimli hale getirebilirsiniz. Konteynırların gemilerden farklı destinasyonlara sorunsuz şekilde aktarılmasını sağlayan entegre çözümlerimizle modern uluslararası ticaret olanaklarına sahip olabilirsiniz. Gümrük prosedürleri yönetimini sağlayarak sınır geçişlerini kolaylaştırıyoruz. Tüm tedarik zinciriniz boyunca entegre deniz lojistiği uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. İster lojistik yönetimine ilk kez ihtiyacınız olsun ister tedarik zincirinde yerleşik bir oyuna sahip olun, Seray Logistics Transport olarak stratejik çözüm ortağınız ortak olmaya hazırız. Deniz taşımacılığı nedir, deniz taşımacılığından en iyi şekilde nasıl verim alabilirim gibi sorularınızı uzmanlarımıza sorabilirsiniz. Uzmanlık, deneyim ve güçlü altyapı olanaklarımız ile müşteri gereksinimlerine bağlı olarak karayolu-deniz veya deniz-demiryolu dahil olmak üzere intermodal seçeneklerden oluşan entegre çözümler sunuyoruz. Akıl ile lojistik çözümler deniz taşımacılığı yapan firmaların ticari gücünü arttırmalarına yardımcı oluyoruz.

  Logistics & Transport

  Denizyolu Kargo Taşımacılığı Avantajları

  Deniz taşımacılığı doğru şekilde kullanıldığında ticari gücün ve başarının artmasını sağlar. Birçok açıdan uluslararası ticarette deniz taşımacılık yöntemi daha avantajlıdır. Uluslararası ticaretin %90’nın deniz taşımacılığı gerçekleştirilmesinin nedeni bu sistemin sağladığı avantajlardır. Özellikle çok yüksek kapasitede alışverişi sağlanan mallar için denizyolundan yapılan taşımacılığı tercih edilir. Konteynırlarla sağlanan deniz nakliyat güvenilir, ekonomik ve kolaydır.

  Denizyolu kargo şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden yararlanarak elde edebileceğiniz avantajlar;

  • Daha yüksek nakliye kapasitesi: Deniz taşımacılığı, hacimli, ağır ve yüksek kapasitede gönderiler için mükemmeldir. Diğer nakliye seçenekleri, yalnızca toplu olarak gönderilmeyen daha hafif ürünler için geçerlidir. Deniz nakliyat gemileri ile i istenen hacimde ve istenen sayıda ürün istenen yere gönderilebilir.
  • Daha ucuz maliyetler: Denizyolu üzerinden yapılan taşımacılık süreçleri diğer seçeneklerden çok daha ekonomiktir. Deniz lojistik firmaları uluslararası ticaretin çok büyük bir bölümünü yönetir. Çünkü uluslararası ticarette en ekonomik ve en kolay taşımacılık sistemi deniz taşımacılığıdır.
  • Daha az kısıtlama: Havayolu ile nakliye, gönderebileceğiniz malların türüyle ilgili çeşitli kısıtlamalara tabidir. Örneğin; parfüm gibi yanıcı ürünleri veya bazı ilaçlar gibi biyokimyasal ürünleri hava yolu ile gönderemezsiniz. Deniz yolu ile nakliye için kısıtlamalar oldukça azdır.
  • Daha düşük karbon ayak izi: Deniz taşımacılığı, hava taşımacılığına göre nispeten daha düşük emisyon üretir. Uluslararası Denizcilik Örgütü tarafından getirilen yeni düzenlemeler bu emisyonları daha da azalmaktadır. Çevre dostu gemi nakliye süreçleri ile gezegeni korumak için gereken sorumlulukları yerine getirebilirsiniz.
  HIZLI VE GÜVENLİ

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Denizyolu Taşımacılığında Seray Logistic Eşsiz Çözümler Sunuyor

  Köklü firma tecrübemizin yanı sıra uzmanlığımızı işlerinizi daha verimli hale getirmek için kullanmanızı sağlıyoruz. Dünyanın en büyük lojistik firmaları arasında yer alan Seray Logistic olarak aklı ve profesyonel taşımacılık çözümleri sunuyoruz. İleri teknoloji olanaklarımızla taşımacılık sistemleri arasında entegre çözümler yaratıyoruz. İhtiyaçlarınıza göre planlanan taşımacılık çözümlerimizden kolay şekilde yararlanabilirsiniz. Tedarik zincirinizi mükemmel şekilde yönetebilir ve az maliyetle çok kazanç elde edebilirsiniz. Mallarınıza uygun deniz filosu ile çok daha verimli ticari adımlar atabilirsiniz. Sunduğumuz avantajlı çözümleri keşfedin;

  • Komple taşıma hizmetleri
  • Parsiyel taşıma hizmetleri
  • İç destinasyon nakliye hizmetleri
  • İthalat- ihracat özel hizmet olanakları
  • Global ofis taşıma hizmeti
  • Geniş acente ağıyla avantajlı taşımacılık
  • Depolama hizmetleri ve kolaylıkları
  • 5 farklı dilde uzman desteği
  • Uydu üzerinden taşımacılık takibi
  • Minivan Express hizmeti
  • Taşımacılık sistemleri arasında entegre çözümler
  • Bölgesel ve sektörel taşımacılık çözümleri
  • Ücretsiz fiyat teklifi alma olanağı
  • Her konuda müşteri destek hizmetlerinden yararlanma
  • Gümrük prosedürlerini yönetmek için kolaylıklar
  • Mal ve ticaret niteliklerine göre taşımacılık çözümleri
  • Sigorta desteği ile güvenilir taşımacılık

  Gemi taşımacılığı firmaları arasında kaliteli, güvenilir hizmet farkımızı her bir projede gösteriyoruz. Havayolu taşımacılığı, denizyolu, karayolu veya farklı tüm projelerinizde mallarınızın uygun fiyatlarla ve güvenle taşınması için bizden her zaman ücretsiz teklif alabilirsiniz.

  Logistics & Transport

  Denizyolu Taşımacılığı Kargo Türleri

  Dünya çapında güçlü deniz nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız denizyolu ile farklı yük tiplerini ekonomik taşıma imkanı sunar.

  Seray Logistic olarak ürün hacim ve özelliklerine göre her türlü FCL ve LCL taşımasını gerçekleştiriyoruz. FLC ve LCL ürüne ve hacmine göre konteyner belirlenmesini ifade eder. FLC komple konteyner yükü LCL ise konteyner yükü demektir. Taşıdığımız yük tipleri arasında şunlar yer alır;

  • Askılı tekstil
  • Gıda ürünleri
  • Yanıcı madde
  • Sıvı ve gaz
  • Ağır tonajlı yükler
  • Gabari dışı yükler

  Geniş acente ağımız ve güçlü gemi standartlarımız ile her türlü yükü sorunsuz ve güvenilir şekilde taşıyoruz. Çeşitli konteyner seçeneklerimiz ile farkı yüklerin istenen koşullarda taşınmasını sağlıyoruz. Flexi tank, ISO tank gibi konteyner modelleri ile müşteri ihtiyaçlarına göre konteyner seçenekleri sunuyoruz. Farklı konteyner tipleriyle kimyasal maddeler, katı-sıvı ve az maddeler gibi çeşitli yükleri en doğru koşullarda taşıyacak teknolojik olanaklara sahibiz. Entegre taşımacılık çözümlerimiz ile farklı destinasyonlara karayolu-havayolu ve denizyolu taşımacılığını entegre ederek istenen yükleri zamanın da ulaştırıyoruz. Ana sayfamızda yer alan ücretsiz fiyat teklifi formunu doldurarak siz de hemen avantajlı fiyatlarla üstün kalite taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen Bulgaristan taşımacılık hizmetleri için en uygun fiyat çözümlerine bizimle ulaşabilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni