Doğu Avrupa Ülkeleri Nelerdir? A’dan Z’ye Tüm Balkan Ülkelerinin Listesi - seraytrans.com

Doğu Avrupa Ülkeleri Nelerdir? A’dan Z’ye Tüm Balkan Ülkelerinin Listesi

Uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmalar arasında öncü olan Seray Trans, Balkan ülkeleri başta olmak üzere pek çok Doğu Avrupa ülkesine de taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştirerek etki alanını genişletmeyi amaçlamakta ve dünyanın her noktasına taşımacılık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Peki, bahsedilen Doğu Avrupa ülkeleri ve Balkan ülkeleri neresidir? Bulgaristan taşımacılık hizmeti dışında hangi Balkan ülkelerine taşımacılık çözümleri sunulmaktadır? Seray Trans’ın hizmet verdiği Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerini bu yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Doğu Avrupa Ülkeleri

Avrupa Kıtası’nın Batı Avrupa ile Asya Kıtası arasında kalan kısmı olarak nitelendirilen Doğu Avrupa, birbirinden farklı ekonomi, siyasi, coğrafi özelliklere sahip pek çok ülkeyi kapsamaktadır. Bu ülkeleri sıralamak gerekirse; Arnavutluk,  Azerbaycan, Belarus (Beyaz Rusya) , Bosna- Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Gürcistan, Hırvatistan, Karadağ, Kazakistan, Kosova, Macaristan, Makedonya, Moldova, Polonya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna, Yunanistan ve Kıbrıs olarak sıralanabilir. Günümüzde pek çok ülkeyi sınırları içerisine alan Doğu Avrupa, uluslararası ticarette önemli bir yer tutmasından dolayı Doğu Avrupa ülkelerine pek çok taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Gittikçe gelişen uluslararası ticaret, ülkeler arasındaki taşımacılık faaliyetlerini olumlu yönde etkilerken pek çok uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmanın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Uluslarası taşımacılıkta adından sıklıkla bahsettiren Seray Trans, Doğu Avrupa’nın pek çok ülkesine parsiyel ya da komple çıkışlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Romanya, Sırbistan başta olmak üzere Doğu Avrupa ülkelerinin kapsamına giren Yunanistan, Bulgaristan, Bosna- Hersek, Kosova, Arnavutluk gibi pek çok ülkeye güvenli ve hızlı teslimatlar gerçekleştirmektedir. 20 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak tüm Avrupa ülkelerine teslimat gerçekleştirmeyi amaçlamakta ve sunduğu sorunsuz ve hasarsız taşımacılık hizmeti sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

 A’dan Z’ye Tüm Balkan Ülkelerinin Listesi

Yunanistan, Makedonya, Kosova, Karadağ, Bulgaristan, Bosna Hersek, Arnavutluk ülkelerinin topraklarının tümü Balkan coğrafyası içerisinde yer almaktadır. Hırvatistan, Macaristan, Sırbistan, Slovekya ve Türkiye’nin de topraklarının bir kısmı Balkan sınırları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca Doğu Avrupa sınırları içerisinde yer alan Balkan ülkeleri, uluslararası ihracat  ve ithalatta çok önemli bir konuma sahiptir. Gerek konumu gerekse ticaretten dolayı uluslarası ticarette önemli yer tutar. Seray Uluslararası Taşımacılık, tüm Balkan ülkelere kaliteli ve sorunsuz teslimatlar gerçekleşmektedir. Kurulduğu günden günümüze Balkan ülkelerine nakliye, taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmeti sunarak Balkan ülkeleri ile Türkiye arasında köprü görevi görmüştür. Bu ülkelere yapılan hizmetlerle kalitesini ispatlarken Balkan ülkelerine günlük komple ya da parsiyel çıkışlı hizmetlere sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Kosova ve Yunanistan parsiyel taşımacılık hizmetinin yanı sıra Minivan Express hizmeti de sunulmaktadır.

Seray Trans’ın Taşımacılık Hizmeti Sunduğu Balkan ve Doğu Avrupa Ülkeleri

Dünya çapında taşımacılık hizmeti sunan Seray Trans, 20 yılı aşkın tecrübesi ve farklı ülkelerde bulunan uluslararası acente ofisleri ile müşterine geniş ağ yapısı sayesinde yüksek kaliteli lojistik hizmeti sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe yaşanan gelişim ve yenilikleri yakından takip ederek hizmetlerine uyarlamakta olan firma, Balkan ve pek çok Doğu Avrupa ülkelerine lojistik hizmeti sunmaktadır. Müşterilerin zaman açısından tasarruf etmelerini sağlarken sunduğu yüksek kalitede hizmetlere oranla makul fiyatlar talep etmektedir. Uluslararası taşımacılık hizmeti verilen Balkan ve Doğu Avrupa ülkeleri Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Bulgaristan, Romanya, Sırbistan, Bosna Hersek, Kosova’dıır. Bu ülkeler günlük komple ya da parsiyel çıkışlı taşımacılık çözümleri sunulurken güvenlik en üst seviyede tutulmaktadır. Online olarak 7/24 takip edilebilen uydu araç takip sistemi aracılığı ile teslimatlarınız varış noktasına varana kadar takip edilmekte ve güzergahı hakkında geribildirimlerde bulunulmaktadır.

Balkan ülkeleri başta olmak üzere Romanya, Sırbistan, Bosna Hersek, Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan, Kosova gibi pek çok Doğu Avrupa ülkelerine de taşımacılık faaliyetleri sunan firma; komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık, kapıdan kapıya taşımacılık, tehlikeli madde taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, minivan express taşımacılığı ve askılı araçlar ile tekstil yüklemeleri hizmetleri sunmaktadır. Şeffaf hizmet politikasını benimseyen firma, Balkan ülkeleri ve Doğu Avrupa ülkerinin dışında dünyanın her yerine taşımacılık faaliyetleri sunmayı amaçlamaktadır.

Uluslararası taşımacılıkta güven ve kalitenin adresi Seray Trans, ihracat ve ithalat taşımacılık hizmetlerini pek çok Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine sunarken her geçen zaman hizmet alanını genişletmekte ve dünyanın lider taşımacılık firması olmak için yoğun çaba harcamaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın lider kuruluşları tarafından en çok tercih edilen taşımacılık firması olarak yüksek kalitede taşımacılık hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyeti garantili sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Güvenli, hızlı ve sorunsuz bir taşımacılık hizmetinden yararlanmak için bizi tercih ederek Seray Trans’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Tüm Balkan ve pek çok Doğu Avrupa ülkelerine parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir