Estonya Yunanistan Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
Seray Logistics & Transport

Estonya Taşımacılık

Lojistik hizmetler kapsamında Türkiye ve dünya çapında adını duyurmayı başarmış olan firmamız, Estonya taşımacılık işlemlerinde de kaliteli ve güvenilir olması ile öne çıkar.

İtalya taşımacılık hizmetimizde olduğu gibi Estonya taşımacılık alanında da profesyonel ve planlı bir şekilde ilerliyoruz. Günden güne artan talep sayısıyla yoğun ilgi gören uluslararası nakliyat işlemleri, büyük özen ve titizlik gerektirir. Seray Trans firması olarak belirli rota, güvenli çalışma prensipleri, sıcakkanlı personellerimiz ve nakliye alanında benimsediğimiz ilkelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bu doğrultuda sektör genelinde ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerden anlık olarak haberdar olmaktayız. 25 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerimizi ve firmamızı her geçen gün iyileştirmeyi hedefliyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Estonya Parsiyel Taşımacılık

  Uzun yıllardır nakliye sektöründe önemli deneyimler elde eden firmamız, her daim öncelikli olarak malların güvenli ve konforlu bir şekilde taşınmasına özen gösterir. Aynı zamanda taşınan yüklerin talep edilen zamanda beklenen bölgeye ulaştırılmasına da dikkat eder. Estonya parsiyel taşımacılık işlemleri kapsamında müşterilerimize üst düzey kalite sunuyoruz. Firmamız hem Türkiye hem de dünya çapında kalitesini kanıtlamış olup Estonya taşımacılık şirketleri arasında ilk tercih edilenler arasında yer alır. Estonya parsiyel taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda da uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte etkili bir rota oluşturarak planlı şekilde ilerlemeyi tercih ediyoruz. Nakliye süreci boyunca herhangi bir yükün zarar görmemesi için ekstra titizlik gösteriyoruz. Seray Trans ailesi olarak Estonya parsiyel taşımacılık işlemlerinde de başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Estonya Taşımacılık

  Estonya taşımacılık işlemleri Türkiye merkezli olup kalitenin ve güvenliğin ön planda tutulduğu işlemlerdir. Seray Trans olarak Almanya taşımacılık alanında olduğu gibi diğer pek çok Avrupa ülkesinde başarılı nakliye hizmeti sunuyoruz. Nakliye sürecinde yüklerin fazla veya ağır olmasından kaynaklı olarak başka taşıma tekniklerine geçilmesi durumunda tercih edilen intermodal taşımacılık, yüklerin teslim edileceği bölgeye daha konforlu biçimde ulaşmasını sağlar. Estonya intermodal taşımacılık kapsamında sıklıkla tercih edilmeyi başaran firmamız, özenli ekibi sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Seray Trans firması olarak tüm taşımacılık işlemlerimizde geçmiş yıllarda elde ettiğimiz tecrübelerimizden faydalanırız.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Estonya Uluslararası Taşımacılık

  Her geçen gün teknoloji alanında yaşanan gelişmelere ayak uyduran firmamız, uluslararası taşımacılık kapsamında da sunduğu kaliteli hizmet ile dikkat çeker.

  Estonya, Çekya taşımacılık ve diğer dünya ülkelerinde sergilediğimiz başarılı nakliye işlemlerimiz ile farkımızı her daim gösteriyoruz. Estonya için yaptığımız rota ve planlı yolculuk sürecimiz ile yüklerin zarar görmeden konforlu bir şekilde teslim edilmesini amaç edinerek hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu doğrultuda Estonya ro-ro taşımacılık ve diğer pek çok nakliye türünde başarıya ulaşıyoruz. 25 yıla dayanan deneyimimiz sayesinde güçlü bir altyapı sistemine de sahip olmaktayız. Böylelikle uluslararası düzeyde de rahat bir taşıma süreci sağlıyoruz.

  Seray Trans’tan Estonya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Planlı bir ilerleme sistemi ve güvenli çalışma prensiplerini belirleyen firmamız, nakliye işlemlerini talep edilen süre içerisinde istenilen bölgede tamamlamayı başarır. Müşterilerimizin sıklıkla merak ettiği konulardan biri olan fiyatlar konusunda ise oldukça esnek ve geniş bir skala sunuyoruz. Nakliye detaylarına göre değişiklik gösteren fiyatlar ile her bütçeye hitap ediyoruz. Türkiye’nin birçok farklı kentinden belirlediğimiz güzergahlar ile Estonya’ya hızlı ve güvenli bir taşımacılık süreci sağlıyoruz. Yüklerin tamamını çevre dostu prensipler doğrultusunda taşımaya da özen gösteriyoruz. Ayrıca Estonya uluslararası nakliye işlemleri kapsamında dünya genelinde geçerli olacak şekilde belirlenen kurallara da uyarak yürütüyoruz. Estonya Türkiye taşımacılık talepleriniz veya daha fazlası için bizden her zaman destek alabilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni