Havayolu Taşımacılığı - Hızlı, Güvenli Hava Kargo Hizmeti
Seray Logistics & Transport

HAVAYOLU TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığı mesafe sorunu olmaksızın çok daha kısa sürede, çok daha verimli taşımacılık yapma olanağı sunar. Karayolu taşımacılığından farklı olarak taşınan mallar tam olarak güvence altındadır.

Seray Logistics, havayolu taşımcılığında yurtdışına açılan kapınız olmakta, ulaşım departmanı olarak tüm ihtiyaçlarınıza birebir cevaplar sunan hizmetler verebilmektedir. Balkan ülkelerine yapılan taşımacılık hizmetleri ile ithalat ve ihracat alanında Yunanistan taşımacılık hizmetleri ile adresten alıp varacağı adrese kadar uydu takibi ile izlenilen araçlarla güvenli ve zamanında teslimatlar yapılmaktadır.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(0212) 451 51 01

Email

info@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Uluslararası Havayolu Kargo Taşımacılığı - Hız ve Güvenli

  Taşınan mallara zarar veren kaza ya da çarpışmalar söz konusu olmaz. Havayolu taşımacılığı aynı zamanda ülkelerine lüks arabalar, bakkaliye ürünleri, ayakkabılar, mücevherler, mobilyalar veya diğer eşyalar gibi birinci sınıf malları ithal etmek isteyenler için de ideal ve hızlı bir çözümdür. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar her yerine hem hızlı hem de güvenilir şekilde istenen her şey kolaylıkla taşınabilir. Hava kargo taşımacılığı birçok açıdan avantajlı ve ekonomiktir. Kargonun havadan taşınması, en hızlı kargo taşıma şeklidir. Seray Logistics Transport olarak müşterilerimiz için geliştirdiğimiz kaliteli taşımacılık çözümleriyle yüksek standartlarda uluslararası hava taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Mallarınızın hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınması için bizimle irtibata geçebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hizmet sunan havayolu firmaları arasında lider konumda olan firmamızdan her türlü lojistik ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

  Havayolları ile taşımacılığın dünya ticaretindeki payı değer olarak %35’ten fazladır. Hava taşımacılığı uzun mesafelerde taşınan zamana duyarlı, değerli veya bozulabilir yükler en iyi taşımacılık çözümüdür. Ticarette tam zamanında üretim ve dağıtım stratejilerinde önemli rol oynar.  Zamana dayalı rekabetin artan önemi nedeniyle hava ile yapılan taşımacılığın değerini de artırmaktadır. Havayolu kargonun hayati önem taşıdığı durumlardan biri de malzemelerin hızlı teslimatının maliyet sorunlarının önüne geçtiği acil durumlardır. COVID-19 pandemisinin ilk haftalarında, solunum cihazlarının ve diğer ekipmanların hızlıca ulaştırılması için uluslararası havayolu kargo taşımacılığı kurtarıcı olmuştur. Havayolu ile kargo taşımacılığında global çapta güçlü bir firma olarak, Seray Logistics Transport farkını müşteri dostu hizmetlerimizle kanıtlıyoruz. Uluslararası taşımacılık alanında her türlü destek için bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

  Logistics & Transport

  Havayolu Kargo Taşımacılığı Avantajları

  Havayolu ile yapılan lojistik hizmetleri, bozulabilir ve değerli ürünlerin uzun mesafelerde hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Mallarınızı bir yerden bir yere götürmenin verimli ve güvenilir yolu olan havayolu ile yapılan taşımacılığın benzersiz avantajları vardır. Havayolu taşımacılığı hakkında bilgi verirken modern iş dünyasında havayolu ile yapılan kargo taşımacılığının önemini de belirtmek gerekir.

  Hava kargo şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden yararlanarak elde edebileceğiniz avantajlar;

  • Uzun mesafeli nakliyelerde kargo taşımanın en hızlı yoludur.
  • Bozulabilir malların nakliyesinde hız ve ürün koruma açısından oldukça verimlidir.
  • Varış notalarının ağ genişliği açısından havayolu taşımacılığı büyük avantaj sağlar. Uçaklar dünyanın her yerine her noktaya uçabilir.
  • Havayolu taşımacılığı uygun maliyetli nakliye olanakları sunar. Daha düşük sigorta ödemeleri sayesinde maliyet azalabilir.
  • Havayolu taşımacılığı en güvenli taşımacılık yöntemidir. Malların çalınma ve zarar görme riskini azaltan havalimanı güvenlik önlemleri bulunur.
  • Diğer nakliye yöntemlerine göre daha az paketleme, ambalaj gerektirir
  • Kırılma riski olan malları taşımak için son derece güvenli bir yöntemdir
  • Teslimat hızı, güvenilirlik ve depolama açısından mükemmel bir seçimdir
  HIZLI VE GÜVENLİ

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Bölgesel & Sektörel Havayolu Taşımacılık Çözümleri

  Bölgesel Çözümler

  Kısa ve orta mesafeli hatlarda daha az kapasiteli uçaklarla verilen bölgesel havayolu taşımacılığı hizmeti ticari havacılığın en hızlı büyüyen koludur. Bölgesel havayolu taşımacılığı nedir diye bakıldığında büyük yerleşim yerlerin, küçük yerleşim yerleri ve toplanma merkezleri arasında nispeten küçük uçaklarla taşımacılık yapılması denilebilir. Seray Logistics Transport olarak, yüksek kalite standartlarında bölgesel havayolu taşımacılığı hizmeti veriyor ve müşterilerimiz için özel planlanan bölgesel çözümler sunuyoruz. Ücretsiz fiyat teklifi almak için hangi ülkeden hangi ülkeye ne tür gönderi sağlayacağınızı belirterek, ana sayfamızdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

  Sektörel Çözümler

  Havayolu ile yapılan taşıma süreçlerinde sektörel çözümler, iş sahası ve ticari niteliklere göre sağlanan taşımacılık hizmetlerini kapsar. Hava kargo firmaları arasında deneyim ve kaliteli hizmetle öne çıkan, bölgesel ve sektörel çözümlerle hizmet veren firmamız müşteriye özgü hizmet planları ile verimliliği artırır. İç nakliye, depolama, gümrükleme gibi hizmetlerle ticari başarıyı destekliyoruz. Tedarik zinciri süreçlerinizi optimize ederek daha verimli ticaret olanaklarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Güvenilir ve profesyonel havayolu şirketlerinden biri olarak uzmanlık gerektiren sektörel nakliyelerde profesyonel hizmet sunuyoruz;

  • Sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetleri
  • Meyve, sebze, balık gibi ısı kontrolü gerektiren ürünler
  • Otomotiv sektöründe hızlı ve ekonomik nakliye olanakları
  • Hızlı tüketim ve perakende malların taşımacılığı
  • Canlı bitki türleri ve bozulabilir gıda maddeleri
  • Endüstriyel iş alanlarındaki araç ve ekipmanlar
  • Mücevher gibi kıymetli mallar ve diplomatik evraklar

  Türkiye içerisinde olsun uluslararası taşımacılık alanında olsun mallarınızı güvenle taşıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz için bizi arayarak teklif alabilirsiniz.

  Logistics & Transport

  Havayolu Taşımacılığı Kargo Türleri

  Havayolu taşımacılığında kargo türlerine göre taşımacılık standartları da değişir. Havayolu taşimaciliği kargo türleri temel olarak 3 ana gruba ayrılır; *Genel Kargolar * Özel Kargolar * Tehlikeli Maddeler

  Bölgesel & Sektörel Havayolu Taşımacılık Çözümleri

  Genel kargolar; depolama ya da özel hizmet gerektirmeyen temiz ve kuru kargolardır. Askılı tekstil ürünleri bu kargo türüne örnektir.

  Özel kargolar;  taşınması ve depolanması sırasında özel işlemler gerektiren kargo türleridir. Özel kargolar da farklı kategorilere ayrılır:

  • Canlı Hayvanlar Bozulabilir Gıda Maddeleri
  • Islak Kargolar
  • Ağır Kargolar
  • Kıymetli Kargolar
  • Diplomatik Kargolar
  • Diğer Özel Kargolar

  Tehlikeli maddeler ise çok özel koşullarda taşınması gereken kimyasallar gibi kargo çeşitleridir.

   

  Havayolu Kargo Dokümanları

  Gönderici ve taşıcının ayrı ayrı hazırlaması gereken havayolu dokümanları vardır. Havayolu kargo şirketleri müşteriye öre hızlı doküman hazırlama olanakları sunabilir. Seray Logistics Transport olarak dokuman prosedürleri konusunda müşterilerimizin işlerini kolaylaştıracak hizmet olanakları sağlıyoruz. Havayolu taşımacılı hakkında bilgi almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli olan evraklar şu şekilde sıralanabilir;

  • Göndericinin talimat mektubu
  • Ticari fatura/faturalar
  • Çıkış ve varış ülkelerinin gümrükleri için istediği tür belgeler
  • Malın cinsine göre gerekli olan belgeler (Bunlar; Sağlık ve Orijin Sertifikası, Shipper’s Declaration for Dangerous Goods, Shipper’s Certification for Live Animal)
  • Ödeme için gerekli olan evraklar
  • Direkt gönderi için AWB
  • Konsolide olan gönderi için Master AWB


  Teslimat Tipleri

  Dünya çapında gerçekleştirilen lojistik operasyonlarda kullanılan havayolu teslimat tipleri değişebilir. Yüksek standartlarda hizmet sunan firma farkıyla, müşterinin talebine göre teslimat türü belirleyerek teslimat gerçekleştiriyoruz. Uçak kargo firmalarının kullandığı teslimat tipleri;

  • EXW – İş yerinde teslim
  • FCA – Taşıyıcıya masrafsız olan teslim
  • CPT – Taşıma ücreti ödenmiş olan teslim
  • CIP – Taşıma ücretinin yanı sıra sigortası da ödenmiş olan teslim 
  • DAP – Belirtilen yerde teslim
  • DPU – Belirtilen yerde eşya boşaltılmış halde teslim
  • DDP – Vergileri ödenmiş teslim

  Türkiye de havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, karayolu ya da farklı projelerinizde her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Güvenli ve uygun fiyatlı taşımalarınızda her zaman en iyi hizmete ulaşırsınız.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni