Hırvatistan Taşımacılık - 23 Yıllık Deneyimle | Seray Logistics

İhracat ve ithalat talepleri ile öne çıkan bir ülke olan Hırvatistan için havayolu, denizyolu ve karayolu ulaşım ağlarından herhangi birinin kullanılması uygundur. Seray Trans ailesi olarak kaliteli ve hızlı biçimde yaptığımız nakliye işlemleri ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Hırvatistan Parsiyel Taşımacılık

  Hırvatistan parsiyel taşımacılık tekniği, bir ve birden çok ürünün farklı firmalar tarafından satın alınması durumunda tercih edilir. Bu teknik kapsamında ürünlerin tamamı tek bir yük haline getirilerek taşınır. Hırvatistan parsiyel taşımacılık işlemleri doğrultusunda kaliteli bir altyapı hizmeti sunan firmamız, müşteri taleplerine odaklanan ve kurumsal bir ilerleme prensibi benimser. Ağır, fazla ve hassas yükler de dahil olmak üzere her yük tipi için konforlu ve güvenli bir taşınma sürecini garanti eder. Teslimat sürelerinin ise müşterilerin istedikleri zamana denk gelmesi için etkili bir rota planlaması yapar. Seray Trans olarak, geniş kapasitelere sahip olan araç çeşitlerimiz sayesinde her taşıma tekniği için gerekli ekipmana sahip olmaktayız.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  Güvenli ve Hızlı Türkiye - Hırvatistan Taşımacılık

  Türkiye ve Hırvatistan arasında her dönem için aktif bir şekilde süregelen ticaret hacmi vardır. Bu doğrultuda devamlı olarak nakliye ve taşımacılık işlemleri yapılır. Hırvatistan Türkiye taşımacılık sürecinde ulaşım ağlarından herhangi biri tercih edilebilir. Hırvatistan intermodal taşımacılık tekniği, nakliye işlemi sürecinde bir değişiklik yaşanması durumunda uygulanır. Çoklu taşıma yöntemi ile beraber taşınan yüklerin başka bir vasıtaya aktarılması işlemidir. İntermodal taşımacılık genellikle yüklerin ağır ya da çok olduğu nakliyelerde tercih edilir.

  Seray Trans olarak Çekya taşımacılık da dahil olmak üzere birçok ülke arasında nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Doğru planlamalar yaparak bütün nakliye süreçlerini müşterilerimizin istediği kalitede tamamlıyoruz.

  25 Yıllık Deneyimle Hırvatistan Uluslararası Taşımacılık

  Her ay rutin halinde yaptığımız nakliye işlemleri ve Türkiye odaklı olan çalışma sistemimiz ile Hırvatistan uluslararası taşımacılık kapsamında başarılı hizmet sunmaktayız. Nakliye süreçlerinde takip ettiğimiz prosedürlerimiz ve benimsediğimiz prensiplerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. 25 yıldır yaptığımız bu iş sayesinde elde ettiğimiz deneyimlerimiz, her taşımacılık yönteminde uzman olmamızı sağlar. Hırvatistan ro-ro taşımacılık işlemleri, halk arasında aktarmalı nakliye şeklinde tanımlanır. Denizyolu ulaşımı kullanılarak uygulanan bu işlem, ithalat ve ihracat süreçlerinde büyük önem taşır. Seray Trans firması ile deneyimli ve kaliteli bir nakliye işlemini deneyimleyebilirsiniz. Planlı ilerleme tekniklerimiz ve etkili rotamız sayesinde taşınan yükleri belirlenen zaman diliminde Hırvatistan sınırlarına ulaştırıyoruz.

  Seray Trans’tan Hırvatistan’a Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Seray Trans olarak nakliye süreçleri boyunca çevre ve doğa dostu materyaller kullanmaya özen göstermekteyiz. Uluslararası taşımacılık işlemleri kapsamında konforlu ve güvenli bir yolculuk sürecini garanti etmekteyiz. Hizmetlerimizi kaliteleri ile birlikte genişleterek daha fazla müşteriye ulaşmayı kendimize amaç edinmekteyiz. Müşterilerimizin önemle yaklaştığı konulardan biri olan fiyat skalası ile ilgili belirleme yaparken işlem detaylarını göz önünde bulundurmaktayız. Hırvatistan taşımacılık şirketleri arasında her koşulda başarılı bir performans ve nakliye süreci sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. 25 yıla dayanan tecrübemizden faydalanabilir, uzun zamandır Slovenya taşımacılık ile de kanıtladığımız kalitemizi ve güvenilir oluşumuzu siz de deneyimleyebilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni