Hollanda Intermodal Taşımacılık | Seray Logistics

Web sitemize girerek merak ettiğiniz bilgilere erişebilir güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Uzman ekip kadrosu ile çalışarak, en hızlı şekilde mallar varış noktasına ulaşır ve içinizde kuşku olmadan güvenli bir hizmet alırsınız. Hollanda Intermodal Taşımacılık hizmeti olarak, parsiyel taşımacılık, intermodal taşımacılık, minivan taşımacılık ve komple taşımacılık hizmeti verilmektedir. Eşyalarınızı sorunsuz ve en hızlı şekilde ulaştırmanın yolu firmamızın deneyimli ve tecrübeli personellerinden geçmektedir. Yükleriniz fazla ise veya yöneticilik yapısına sahip taşımacılık hizmetine ihtiyacınız var ise sitemize göz atabilirsiniz. Bu şekilde aklınızdaki bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Üstelik firmamız en önemli balkan ülkesi olan Bulgaristan Taşımacılık işlerini güvenli bir şekilde yürütmektedir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Intermodal Taşımacılık

  Varış noktasına ulaşılmayı bekleyen ürünlerin taşıma kabı değiştirilmeden iki veya daha fazla taşımacılık türü kullanılarak taşınmasına Intermodal Taşımacılık denilmektedir. Firmamız ıntermodal taşıma ile müşterilerine uygun fiyatlı taşıma seçeneği sunmakladır. Bu taşımacılık, bilinen diğer taşıma olan hava yolu taşımacılık sistemine göre daha ekonomik bir seçenektir. Intermodal Taşımacılık ile hedeflenen yöntem taşıma işleminin kaliteli ve güvenilir yollarla yapılmasıdır. Böylelikle daha ucuza hizmet sağlanıp kısa sürede varış noktasına ulaşarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Taşımacılık hakkında daha fazla bilgiye erişmek ve bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız ilk etapta web sitemizi inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Dünyanın her yerine ulaşım yapmayı amaçlayan firmamız hem yurt içi hem yurt dışı hizmet vermektedir. Hollanda Intermodal Taşımacılık türleri olarak: karayolu, denizyolu, havayolu ve demir yolu şeklinde 4 kısma ayrılmaktadır. Intermodal Taşımacılık hacmi yük hesabına ve taşımacılık hizmetlerine bağlı olarak değişme gösterir. Bu taşıma sistemlerinden en az tercih edilen demir yolu taşımacılık olmaktadır. Üstelik firmamız taşıma türleri arasında bulunan Parsiyel Taşımacılık hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

  Güvenli yolculuklar güvenli hizmetlerden geçer.  Ulusal ve uluslararası platformda güçlü nakliye hizmeti ile Hollanda Intermodal Taşımacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Avrupa’nın güçlü ulaştırma filosuna ulaşmak, artık çok kolay olmaktadır. Web sitemize girerek ürün taşıma miktarınızı ve hangi ürünü nereye göndereceğinizi girerek ücretsiz teklif alabilirsiniz. Seferinizi sorgulayıp, ürünlerinizin nerede olduğunu ve hangi süre diliminde varış noktasına ulaştığını görebilirsiniz. Eşyalarımız, güvenli firmaların elinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaştığında ne kadar doğru bir karar verdiğinizi de anlamış olacaksınız. Bu yüzden sorunsuz bir taşıma işlemi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sizler için 7/24 çalışmaktadır.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni