İngiltere Intermodal Taşımacılık | Seray Logistics

Bosna Hersek taşımacılık hizmetlerimizi de intermodal taşımacılık yöntemleriyle veriyor, hızlı ve güvenli bir ürün teslimatını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İntermodal taşımacılık sürecinde, kullanılan en temel kombinasyon, Karayolu ve Ro-ro gemileriyle yapılan denizyolu taşımacılığıdır. İngiltere intermodal taşımacılık özellikle İngiltere özelinde, yapılan denizyolu taşımacılık süreçleri, sevkiyatın hızını arttırmak konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Diğer Avrupa ülkelerinde genel olarak tren ve karayolu kombinasyonları kullanılırken, ülkemizden İngiltere’ye gidecek yüklerde deniz yolunun kullanılması maliyetleri ciddi derecede düşürmektedir. Hangi modelin tercih edileceği, hava, yol ya da yük koşullarının detaylı bir şekilde değerlendirilmesinin ardından nihai kararlara ulaştırılmaktadır. İntermodal taşımacılık yöntemi, yapılan karayolu yolculuklarını önemli derecede arttırmış olması sayesinde,  karbon ayak izinin ve taşıtlardan kaynaklanan çevre kirliliğinin ciddi derecede azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Komple taşımacılık sistemleri arasında en mantıklı seçeneklerden birisi olan intermodal taşımacılık seçeneklerinin çok daha yaygın bir hale getirilmesi, çevre sağlığı ve nakliye giderlerinin azaltılması için doğru seçenektir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Konteyner Taşımacılığı Intermodal Taşımacılığın En Bilinen Örneğidir

  Günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız konteynerler aslında intermodal taşımacılığın bir parçasıdır. İngiltere intermodal taşımacılık hizmeti veren firmamızda kullanılan konteyner taşımacılığının dışında, diğer yükleme sistemleriyle de rahat ve profesyonel bir şekilde nakliye süreçleri tamamlanmaktadır.  Türkiye – İngiltere arası konteyner ya da farklı yöntemlerle yapılan intermodal taşımacılık süreci yaklaşık olarak 10 – 12 gün arasında tamamlanmakta, standart karayolu taşıma süreçlerine göre ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle acil yüklerde bu tarz nakliye sistemlerinin kullanılmaya başlaması nakliye sektöründe birçok değişimi beraberinde getirmiştir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  23 Yıldır

  Yükleme ve Takip Kolaylığıyla Ön Plana Çıkmaktadır

  Bu tarz taşımacılık sistemleri, tek bir parça yük olarak kabul edilen ürünün rahat bir şekilde takip edilmesine olanak sağlamaktadır. Düzenli bir yükleme ve takip sisteminin oluşturulmasına katkı sağlayan intermodal taşımacılık sistemleri, bunun yanında sabit fiyat ile ürünlerin taşınmasını sağlayarak işletmelere kârlılık sağlamasıyla ön plana çıkmıştır. Birçok farklı yöntemin aktif olarak yolculuk planlamasına dahil edilmesi sayesinde, rahat bir nakliye sürecinin oluşturulmasına imkan tanımıştır.

  Bu durumun en belirgin avantajının başında, gerçekçi bir süre tahmini ve dezavantajlı durumlardan etkilenme durumunun minimize edilmesi gelmektedir. Tüm bu avantajlar bir arada düşünüldüğünde İngiltere intermodal taşımacılık hizmetleri, gerek işletmelerin maliyet yönetimi açısından gerekse de karbon ayak izini azaltması dolayısıyla dünyamız açısından son derece avantajlı bir tercih haline gelmiştir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni