Intermodal Taşımacılık Çözüm ve Hizmetleri | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

INTERMODAL TAŞIMACILIK

Intermodal taşımacılıkta, yüklerin/ eşyaların yer aldığı taşıma aracı değiştirilmemektedir. Sevkiyat başlarken yükler hangi araca veya konteynere yüklenirse sevkiyatın sonuna kadar aynı araçta kalır. Değişen tek unsurun taşımacılık modu olduğu bu hizmette yük üzerinde herhangi bir elleçleme işleminin yapılmasına gerek yoktur.

Böylelikle yüklerin birden fazla taşımacılık modu kullanılarak araçtan çıkarılmadan teslimat noktasına ulaştırılması amaçlanmaktadır. Zamandan tasarruf etmeniz ve yüklerinin araç değişiminde kaybolması gibi durumların önüne geçilmesi için Seray Trans olarak bu hizmeti sunarak sorunsuz bir teslimat süreci atlatmanızı sağlıyoruz. İntermodal taşımacılık hizmetini bir örnekle açıklamak gerekirse; bir tıra ait konteyner, gemiye yüklenerek deniz yolu taşımacılığı ile teslimat noktasına ulaştırılabilir ya da tren vagonlarından biri yine gemi aracılığı ile sevkiyat sürecini tamamlayabilir.Yunanistan taşımacılık Deniz yolu, kara yolu ve demir yolunun aynı sevkiyat sürecinde kullanılmasına imkan tanıyan intermodal taşımacılık hizmetini, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Intermodal Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

  Intermodal taşımacılık diğer taşımacılık hizmetlerine oranla düşük bütçeli, çevre dostu ve oldukça hızlı bir hizmet olarak tanımlanabilmektedir. Bu hizmet ile eşyalarınızı/ yüklerinizi en kısa süre içerisinde ve en ekonomik güzergahlar ile ulaşması gereken varış noktasına ulaştırmaktayız. Ayrıca intermodal taşımacılık anlayışında birbiriyle uyumlu olan modların kullanılmasından dolayı ulaşım sisteminin değiştirilmesi düşük riskli ve hayli hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Intelmodal taşımacılık anlayışında etkili zaman yöntemi ve planlamalar yaparak herhangi bir lojistik problemle karşılaşılması durumunu en minimum düzeye indirmeye çalışmaktayız. Her aşaması sırasında sıkı kontroller ve denetimler yapmakta ve her aşamasını takip etmekteyiz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  Intermodal Taşımacılık Hizmeti

  Sürekli olarak kendini yenileyerek yenilikçi bir anlayışla hizmet veren Seray Trans Uluslararası Taşımacılık olarak, intermodal taşımacılık hizmetini sorunsuz süreçler ve en ekonomik fiyatlandırma ile tamamlıyoruz. Yunanistan, Bulgaristan, Bosna Hersek intermodal taşımacılık hizmetleri ve ayrıca Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine de intermodal taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.. Dünya çapındaki geniş ağımız sayesinde pek çok noktaya intermodal taşımacılık hizmeti sunabilmekteyiz.

  Seray Trans olarak; mallarınızın/ eşyalarınızın yüklendiği taşıma aracından indirilmeden ve elleçleme yapılmadan, en az iki farklı taşıma türünün kullanılması ile yapılan intermodal taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Deniz yolu, demir yolu ve kara yolu taşıma türlerinden en az ikisinin kullanılması ile gerçekleştirilen bu hizmet ile daha verimli, hızlı ve ekonomik bir transfer süreci gerçekleşmektedir. Ayrıca 7/24 online olarak izlenebilen araçlara sahip olduğumuz için güvenli bir teslimat süreci yaşanmaktadır. Uzun yıllardan beri sektörün önde gelen firmaları arasında yer alarak tecrübemiz sayesinde optimum lojistik çözümleri sunmaktadır.

   Intermodal taşımacılık hizmetini tercih eden müşterilerimiz için, lojistik alanda sürekli kendimizi geliştirerek özel fırsatlar sunmaktayız. Uygun fiyatlı, güvenli  ve lojistik hizmet anlayışının gereğine uygun olarak transfer sürecini tamamlamaktayız. Farklı ebatlara ve özelliklere sahip taşıma araçlarımız sayesinde yükünüzün özelliğine göre araçlar seçilmekte ve varış noktasına kadar her aşamada uzman ekiplerimiz tarafından takip edilmektedir. Tek bir taşıma aracı ile farklı taşıma türlerinin kullanıldığı intermodal taşımacılık hizmetininde yararlanmak için, biz Seray Trans’ı güvenle tercih edebilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni