İtalya İntermodal Taşımacılık | Seray Logistics

En temel olarak Karayolu+Demiryolu+Ro-Ro ve Karayolu+ Demiryolu, kombinasyonlarını kullanmaktayız. Mevsimsel, ekonomik faktörler, yükün nihai olan varış noktası ve ne kadar acil olduğu hangi modelin uygulanacağını belirlemede etkili olmaktadır. Mesela Hamburg ile İstanbul arasında yapılacak karayolu taşımacılığında yaklaşık 2500 km yol yapılmaktadır. Fakat intermodal taşımacılık yöntemi uygulandığı zaman karayolu ile yapılan sadece 150 km’dir. Bunun sonucunda da fosil yakıt tüketimi ve karbon emisyonları da azalmış olur. Yunanistan taşımacılık olarak sizlere uygun olan intermodal taşıma modelini belirleyerek ürünlerinizi alarak teslim edilmesi gereken yere güvenli olarak ulaştırıyoruz.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Intermodal Taşımacılık Avantajları Hakkında

  İtalya Intermodal Taşımacılık avantajları arasında güvenilir olması, çevreci olması ve insan faktörüne az oranda bağımlı olmasıdır. Karayoluna Kıyasla dış faktörlerden daha az etkilenir yani sınır kapısı yoğunluğu ve trafikten az etkilenmektedir. Transit süresi konusunda da güvenilir olması en büyük avantajları arasındadır. Bundan dolayı İtalya Intermodal Taşımacılık olarak düşük maliyet, çevre dostu, verimli bir biçimde yüklerinizi bir yerden başka bir yere taşımak için intermodal taşımacılığı kullanıyoruz. Bu taşıma yönteminin en önemli özelliklerinden birisi de yüklemeleri, taşımaları ve boşaltma işlemleri daha sıkı kontrol edilmektedir ve takip kolaylığı sağlamaktadır.

  Yurtdışına açılan kapınız olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevaplar sunmaktayız. İthalat ve ihracat alanında Yunanistan taşımacılık hizmetimiz ile balkan ülkelerine yapılacak hizmetlerimiz de adresinizden alacağımız ve varılacak adrese kadar uydu takip ile izlenen araçlarımızla sizlere güvenli ve zamanında teslim edilecektir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  23 Yıldır

  Parsiyel Taşımacılık Hakkında

  Genel olarak denizyolu, hava yolu ve karayolunda tercih edilen bir nakliye şeklidir. İngilizcede LCL "Less Container Load" diye bilinen bu yöntem bizim dilimize Parsiyel Konteyner Yükü olarak kullanılmaktadır. Bu taşımacılık türünü seçmek isteyen şirketler, yüklerin bir konteyneri tamamen doldurmadığı zaman kullanmaktadır. FCL olarak tam konteyner yükü taşımacılığında ise konteyner içerisinde bulunan yükler birden fazla alıcıya sahip olurlar. Yeterince dolmayan konteynerlara farklı şirketlerin yükleri de eklenerek bu taşıma işlemi gerçekleşir.

  Bu şekilde taşımacılık uygulandığı zaman birden fazla alıcısı olan yüklerin parsel hesaplarına göre maliyet ayrımı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı taşımacılıkta parsiyel taşımacılık süreçlerinde ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
  İtalya İntermodal Taşımacılık olarak parsiyel taşımacılık yaparken en çok dikkat edilmesi gereken şey dağıtım süreçlerinin titizlikle yapılması ve tamamlanmasıdır. Bu süreçte teslimatta gecikmeler veya zararlar olabilir. Bundan dolayı da belirli standartlara uygun yapılması gerekmektedir. Bizler de sizlere bu süreçte kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni