İtalya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

İtalya Taşımacılık

İtalya taşımacılık kapsamında uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamız, sahip olduğu geniş müşteri kitlesi ile Avrupa kıtası üzerinde de ön plana çıkar.

Oldukça geniş bir dış ticaret hacmi bulunan İtalya, Türkiye ile de hem ithalat hem de ihracat alanında sürekli etkileşim halindedir. Nakliye gereksinimini artıran ticari gelişmişliği, lojistik firmalar açısından oldukça avantajlı olur. Çalışma sistemi, dinamiği ve benimsediği prensipler bakımından farklılık gösteren firmalar; farklı taşımacılık yöntemlerini de tercih edebilir. Bu sebeple İtalya taşımacılık şirketleri arasında doğru seçimi yapmak önemlidir. Seray Trans olarak Almanya taşımacılık alanı da dahil olmak üzere birçok ülke kapsamında konforlu nakliye hizmeti sağlıyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  İtalya Parsiyel Taşımacılık

  Müşteri talepleri doğrultusunda ilerleyen ve kurumsal bir sisteme sahip olan firmamız, İtalya parsiyel taşımacılık konusunda da başarılı hizmet sunar. Bir ya da birden fazla alıcının satın aldığı ürünlerin tek bir yük haline dönüştürülerek taşınması işlemidir. Parsiyel taşımacılık yöntemi için denizyolu, havayolu ve karayolu ulaşım ağlarının her biri uygundur. Uzun yıllardır tecrübe sahibi olduğumuz parsiyel taşımacılık kapsamında Türkiye’nin birçok kentinden İtalya’ya nakliye işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemlerin her birinde planlı ve belirli rotalar doğrultusunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz tarafından talep edilen zamanlamaya uyumlu olacak şekilde teslimat sürecini tamamlamaktayız. Siz de Seray Trans’ın avantajlı ve konforlu nakliye işlemlerini deneyimleyebilirsiniz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – İtalya Karayolu Taşımacılık

  Türkiye odaklı bir çalışma sistemine sahip olduğumuz ilk günden beri güler yüzlü personellerimiz, planlı çalışma ilkelerimiz ve konforlu taşımacılık prensiplerimiz ile başarılı bir şekilde hizmet sunmaktayız. İtalya Türkiye taşımacılık işlemleri doğrultusunda genellikle karayolu ulaşımına başvurmaktayız. Bu durumun en temel sebebi ise ağır ve fazla sayıda yük taşımanın gerekli olmasıdır. Gidiş rotası karayolu hatları üzerinden belirlendiği için bu ulaşım ağı, her taşımacılık türü için elverişli yapıdadır. Seray Trans ailesi olarak nakliye işlemlerimiz boyunca özenli paketleme yaptığımız için hiçbir eşya veya ürün zarar görmemektedir. Ayrıca firmamızda Hırvatistan taşımacılık hizmetinin yanı sıra birçok ülke çapında da sunduğumuz hizmetlerle alanında lider bir firma olmaya devam ediyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle İtalya Uluslararası Taşımacılık

  25 yıllık deneyimimiz ve etkili sonuç veren nakliye işlemlerimiz sayesinde uluslararası alanda da sıklıkla tercih edilen firmamız, taşımacılık alanındaki başarısıyla dikkat çeker.

  Nakliye teknikleri arasında taşımacılık süreci esnasında bir değişikliğe gidilmesi nedeniyle başvurulan İtalya intermodal taşımacılık işlemleri, çoklu taşıma modlarının kullanılmasıyla yapılır. Bu işlemler, yüklerin fazla ve ağır olması gibi durumlarda yapılan aktarmalı taşımacılık yöntemi olarak da bilinir.

  Seray Trans ailesi olarak çeşitli taşıma yöntemlerindeki deneyimimiz ile ön plana çıkmaktayız. İtalya’nın birçok kentine karayolu ağları ile sağladığımız ulaşım ve yaptığımız nakliye işlemleri sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Ayrıca Avusturya taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi pek çok alanda da başarı elde ediyoruz.

  Seray Trans’tan Almanya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık


  Ülkeler arası yapılan nakliyelerde konforlu ve güvenilir bir süreçte bu işlemi tamamlamak oldukça önemlidir. Denizyolu ulaşım ağı kullanılarak yapılan İtalya ro-ro taşımacılık işlemi, karayolu taşıtlarının büyük gemiler aracılığıyla hedef noktaya ulaştırılması şeklinde tanımlanır. Çoğunlukla karayolu ulaşımının yetersiz kaldığı bölgeler için tercih edilir. Seray Trans, uluslararası taşımacılıkta etkili zamanlama ve rota hesaplaması yapmasıyla büyük beğeni toplar. Uzak mesafeler arasında taşımacılık işlemlerini gerçekleştirse de her daim çevre dostu olmaya özen gösterir. Ayrıca firmamız, geniş kapsamlı fiyat skalası sayesinde de her bütçeye hitap eder. Siz de Seray Trans’ın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni