Komple Taşımacılık Çözüm ve Hizmetleri | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Komple Taşımacılık

Başta Bulgaristan komple taşımacılık hizmeti olmakla birlikte tüm Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine komple taşımacılık faaliyeti sunmaktayız. Yılların getirisi olan bilgi birikimi ve tecrübe ile sektörün en önde gelen firması olarak komple yük taşımacılık hizmeti için bizi tercih etmeli ve avantajlardan yararlanmalısınız. Komple taşımacılık, full track load yani FTL olarak da sıklıkla anılmaktadır. Kamyon, tır, konteyner gibi herhangi bir taşıma aracının, yük taşıma kapasitesini tam olarak hacim ve ağırlık olarak kaplayan yük olarak tanımlanabilen bu hizmet, bir yük taşıma aracını tamamen dolduracak yükünüz mevcutsa sizin için en mantıklı hizmet olacaktır.

Tek parça olarak göndermek yerine komple taşımacılık hizmetini tercih ederek yüklerinizi, hiç durmadan tek seferde gideceği yere ulaştırabilirsiniz. Seray Trans olarak tek seferde, en güvenli şekilde yüklerinizi teslimat noktasına ulaştırarak zamandan ve maliyetten tasarruf yapmanızı sağlamaktayız. Ayrıca yüklerinizin/ eşyalarınızın hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayarak işlerinizin aksamamasını ve planlarınızın bozulmamasını sağlıyoruz. Bulgaristan Taşımacılık hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen tıklayınız

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Komple Yük Taşımacılık

  Gerek yurt içi komple taşımacılık hizmetleri gerekse Sırbistan komple taşımacılık başta olmak üzere yurt dışı komple taşımacılık hizmetlerini, 25 yılın üzerindeki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde güvenli, hızlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Geniş müşteri ağına sahip olan firmamızın pek çok ülkeye günlük çıkışlı komple taşımacılık çözümleri de bulunmaktadır.

  Yük taşıma hizmetleri içerisinde en çok tercih edilen komple taşımacılık hizmeti, beraberinde pek çok problemi de getirebilmektedir. Seray Trans olarak bu problemleri en kısa zaman diliminde çözerek problem oluşumunu en minimum düzeye indirmekteyiz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  Komple Yük Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

  Minimum hasar ve kayıp oranı: Gönderimi sağlayacak yükler, farklı noktalarda elleçleme ve aktarma işlemlerinden geçmektedir. Bu işlemlerin artması yüklerinizin/ eşyalarınızın hasar görme düzeylerini arttırır ve kayıp, hasar ya da yanlış teslimat gibi olumsuz durumların oluşmasına neden olur. Komple taşımacılık hizmetinde bu durumların oluşumunu en minimum düzeyde tutarak hatasız ve sorunsuz teslimat süreci gerçekleştiriyoruz. Esneklik: Komple yük taşımacılık hizmetinde, gönderilecek yük/eşya türünde esneklik mevcuttur.

  Göndermek istediğiniz her yükü, gerekli şartların sağlanması sonucunda, teslimat noktasına güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.
  Zamandan tasarruf: Hız konusunda birinciliği elinde tutan komple taşımacılık, taşıma hizmetleri içerisinde en hızlı olan hizmettir. Taşıma aracı farklı müşterilerle ve yüklerle paylaşılmadığı için yükleme için beklemeden veya farklı noktalarda durmadan yüklerinizi/ eşyalarınızı direkt olarak teslimat noktasına ulaştırmaktayız.
  Uygun fiyat: En ekonomik taşımacılık modellerinden olan komple yük taşımacılık hizmetinden yararlanmak için yük taşıma aracını dolduracak kadar yükünüz olması yeterlidir.
  Hesaplı, güvenli ve süratli sıfatlarının buluştuğu Seray Trans olarak, her taşımacılık hizmetinde sizlerleyiz. Yurt içi ve yurt dışına komple taşımacılık hizmeti başta olmak üzere pek çok taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Hasarsız ve sorunsuz teslimatı önemsediğimiz kadar zamanında teslimat da bizim için oldukça önemlidir. Böylece planlarınızın ertelenmesinin ya da işlerinizin aksamasının önüne geçmekteyiz.
  Yükleriniz, taşıma aracına yüklendikten sonra hiç vakit kaybetmeden yola çıkarak yüklerinizin teslimatını en kısa sürede ve güvenli olarak gerçekleştiriyoruz. 7/24 online araç takip sistemi sayesinde aracı takip ederek güzergahı, durumu hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Uygun fiyat politikasına rağmen yüksek kalitede hizmetler sunarak her türlü taşımacılık faaliyetlerinizde yanınızda olmaktayız.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni