Kosova Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Çözümleri
Seray Logistics & Transport

KOSOVA TAŞIMACILIK

Dünyanın dört bir yanına güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunarak güven kazanan Seray Trans, Kosova taşımacılık hizmeti ile yepyeni müşterilere, yepyeni faaliyetler sunmaktadır. Teslimatlarınızı en hızlı şekilde varış noktasına ulaştırmak için en son teknolojiye sahip araçlar ve 25 yıllık deneyim ile hızlı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Kosova parsiyel taşımacılık hizmetinde eşyaların ya da yüklerin karışmamasını engellemek ve birbirinden ayırt edilmesini sağlamak için bandrol hizmeti mevcuttur. Böylece aynı araçta birkaç müşterinin yükleri birlikte transfer sürecine girdiğinde, herhangi bir karışıklık yaşanmayacaktır. Yüklerin, eşyaların büyüklüğüne, hacmine ve özelliklerine uygun olarak araç içerisine yerleştirilir ve ayrıca yüklerin gideceği güzergah sisteme kaydedilerek teslimatın en titiz şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Kosova Taşımacılıkta 25. Yıl

  1998 yılından, kurulduğu günden beri, uluslararası taşımacılık hizmetlerinde önemli başarılara imza atan Seray Trans, her geçen gün hizmet ağını genişleterek dünyanın her yerine taşımacılık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Türkiye Kosova arası taşıma hizmeti ile de hizmet alanını genişletmiş ve yılların birikimi sonucunda edindiği deneyim ve tecrübelerle taşımacılık hizmetini sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. GPS uydu araç takip sistemi ile donatılmış araçları sayesinde yükleriniz her an güvendedir. Yüklerinizin bulunduğu araçlar 7/24 canlı olarak takip edilerek dilediğiniz zaman konumu ve güzergahı paylaşılmaktadır. Ayrıca bu teknoloji sayesinde teslimatın hangi zaman aralığında teslim edileceği tespit edilerek gerekli işlemler başlatılmaktadır.

  Daha hızlı bir hizmet almak isterseniz de Kosova minivan taşımacılık hizmeti sizler için verilmektedir. Diğer hizmetlere oranla daha hızlı olan minivan taşımacılık ile, teslimat noktasına göre farklılık oluşmamakla birlikte yükleriniz 24 ila 72 saat arasında teslim edilmektedir. Zamandan tasarruf etmek isteyenler için harika bir alternatif olmakla birlikte aynı zamanda maddiyattan da tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır.

  Kosova nakliye firmaları arasında kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan Seray Trans, eşya veya yüklerinizi zamanda ve sorunsuz teslim etmek için var gücüyle çalışmaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerinden sizlere güvenilir ve sorunsuz hizmet vermek için yararlanan firma, 7/24 online olarak takip edilebilir GPS uydu araç takip sistemi ile yüklerinizin hasarsız teslim edilmesi için çaba göstermektedir. Kosova nakliye hizmeti sunan firma aynı zamanda Makedonya taşımacılık hizmeti de vermektedir. Balkanlar ve Doğu Avrupa ülkelerine sunduğu taşımacılık hizmetinde ağını genişleterek uluslararası sektörde en başarılı taşımacılık firması olmayı amaçlamaktadır.

  Yük ve eşyalarınızı tam zamanda teslim ederek işlerinizin akmaması ve planınızın değişmesi için büyük çaba harcamakta olan firma aynı zamanda her alanda sorunsuzluğu hedefleyerek en güvenilir şekilde teslimatı gerçekleştirmektedir.

  Kosova lojistik şirketi, başta Balkan ülkeleri olmak üzere pek çok ülkeye taşımacılık çözümleri sunarken aynı zamanda günlük parsiyel ve komple çıkışlarla sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. İhtiyacınıza ve yükünüze göre ister komple araç kiralayarak taşımacılık hizmeti alabilirsiniz isterseniz de parsiyel taşımacılık hizmetinden yararlanarak aracı başka müşterilerle paylaşabilirsiniz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Böylece maddi olarak tasarruf sağlarken eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz olarak transfer sürecine girmesini sağlayabilirsiniz. Eşyaların karışmaması bandrol hizmeti uygulanırken bir de güzergaha uygun olarak araç içine yerleştirilmektedir. Bu şekilde sorun oluşma ihtimalii sıfıra indirilir.

  Kosova frigo taşımacılık hizmeti sayesinde bozulmaya veya çürümeye müsait yüklerinizin uygun sıcaklıklarda muhafaza edilerek transfer sürecine girmektedir. Düzenli bakımlarının yapıldığı frigorifik araçlarla teslimat gerçekleştirilerek raf ömrünün kısalması engellenir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sırbistan, Romanya, Bosna Hersek, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan, Yunanistan ülkelerine güvenli ve sorunsuz olarak taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık hizmeti sunduğumuz pek çok ülkeye günlük parsiyel ya da komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır.
  Uluslararası ofis ve ev eşyaları, ADR yükleri, fuar veya proje yükleri gibi ihtiyacınız olan her türlü yükleri taşımaktayız.
  Gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık; teslimat noktasına, alınan hizmete, yükün türüne göre değişmektedir. Bu nedenle net bir rakam vermek doğru değildir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Güncel

  Logistics Blog

  Güncel