Letonya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Letonya Taşımacılık

Letonya taşımacılık konusunda uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler sayesinde elde ettiğimiz deneyimler ile her dönem aktif bir şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda onların taleplerini ön planda tutuyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirdiğimiz için Letonya taşımacılık şirketleri arasında başarılarımızla alanında lider bir firma olmaktayız. Gerek ağır yük taşımacılığı gerekse eşya aktarımı gibi durumlarda başvurulan nakliye yöntemleri, malların konforlu ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Kalite ve güçlü bir altyapı sistemi bulunan firmamız, planlı çalışma prensiplerini belirleyerek müşterilerimizin beklentilerinin de üzerinde bir performans sergiler. Almanya taşımacılık ve diğer bütün uluslararası taşımacılık işlemlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Ayrıca tüm taşımacılık türlerini de talep durumuna bağlı olarak uyguluyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Letonya Parsiyel Taşımacılık

  Parsiyel taşımacılık tekniği, araçların birden fazla müşteriye hizmet verebilmesi için müşterilere göre paylaştırılması şeklinde tanımlanır. Letonya parsiyel taşımacılık hizmetli, özenli ve dikkatli biçimde yapılmalıdır. Firmamız, her konuda olduğu gibi parsiyel taşımacılık alanında da oldukça başarılı sonuçlar elde eder. Taşınan yüklerin müşterilerin talep ettiği zaman diliminde istenilen bölgeye ulaştırılması oldukça önemlidir. Ayrıca eşyaların veya ürünlerin taşınma süreci boyunca herhangi bir zarar görmemesi de gereklidir. Polonya taşımacılık da dahil olmak üzere tüm nakliye hizmetlerinde müşterilerimize konforlu ve kaliteli bir süreci garanti etmekteyiz. Geniş kapasiteli özel araçlarımız sayesinde ağır ve fazla sayıdaki yüklerin bile sorunsuz şekilde taşınmasını amaç edinmekteyiz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Letonya Taşımacılık

  Letonya, Türkiye ile ithalat ve ihracat kapsamında sıklıkla dış ticaret ilişkisine giren ülkelerden bir tanesidir. Letonya intermodal taşımacılık iş süreçlerimiz, dış ticaret uygulamaları arasında tercih edilen yöntemler arasındadır. İntermodal taşımacılık, taşıma biçimleri arasında değişikliğe gidilirken yükler üzerinde hiçbir işlem yapılmadan taşınmasını ifade eder. Bu yöntemde birden fazla noktaya farklı taşımacılık teknikleri ile yüklerin ulaştırılması amaçlanır. Uluslararası kapsamda Türkiye’nin birçok kentinden Letonya’ya çeşitli ulaşım ağları aracılığıyla nakliye işlemleri yapıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz üst düzey konfor garantisi sayesinde onlar da yüklerini rahatlıkla bize emanet ederler. Letonya ro-ro taşımacılık ve diğer farklı nakliye yöntemlerinde sahip olduğumuz önemli tecrübelerimiz ile her nakliye sürecini başarıyla tamamlıyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Letonya Uluslararası Taşımacılık

  Teknolojinin her geçen gün gelişme göstermesi ile beraber lojistik hizmetler de daha fazla ilgi görür.

  Dünyanın her alanında sıklıkla tercih edilen nakliye işlemleri, Letonya Türkiye taşımacılık kapsamında da kullanılır. Türkiye’nin pek çok kentinden Letonya’ya doğru her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirilen taşımacılık hizmeti için uygun görülen herhangi bir ulaşım ağı tercih edilir. Yüklerin fazla ve ağır olmasından kaynaklı olarak çoğunlukla karayolu ulaşım ağlarına başvurulur.

  Etkili rota belirleme ve güvenli çalışma prensipleri sayesinde etkili bir şekilde taşımacılık işlemlerini tamamlayan firmamız, 25 yılı aşkın süredir verdiği hizmet ile müşterilerin beğenisini kazanır. Bu hizmetlerimizin tamamı Çekya taşımacılık kapsamında da geçerli olur.

  Seray Trans’tan Letonya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Seray Trans olarak çok geniş sektörlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Her zaman alanında uzman ve tecrübeli uzman taşımacılık ekipleri ile çalışıyoruz. Teknolojik alandaki gelişmelere uyum sağlamayı başarırken aynı zamanda rakip firmaların da bir adım önüne geçer. Letonya taşımacılık alanında da büyük özen ve titizlikle hizmet vermekteyiz. Seray Trans ailesi olarak müşterilerimizin talepleri ve önerileri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Öte yandan çevreye ve doğal alanlara herhangi bir zarar vermeden gerçekleştirdiğimiz nakliye işlemleri sayesinde çevre dostu firma tanımlamasına da sahip olmaktayız. Yüksek kalite standartları ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yüksek memnuniyetini de kazanıyoruz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni