Litvanya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Litvanya Taşımacılık

Nakliye alanında Türkiye’nin bilindik ve güvenilir isimlerinden biri olmayı başaran firmamız, Litvanya taşımacılık hizmetiyle hem kalitesinden hem de adından söz ettirmeyi başarır.

Polonya taşımacılık hizmetimizdeki gibi Litvanya taşımacılık alanında da kısa süre içinde büyük başarılara imza atarız. Uluslararası nakliyat, günden güne ihtiyacın artış gösterdiği alanlardan biri olarak bilinir. Firmamız; müşterilerimize sunduğu her hizmetin kaliteli olduğu kadar memnuniyet kazanma ve kısa sürede sonuca ulaşma odaklı olmasına büyük özen gösterir. Bunun yanı sıra sektörde meydana gelen bütün gelişim ve yeniliklere de her zaman yakın olmayı amaçlarız. Yunanistan parsiyel taşımacılık hizmetimizde müşterilerimize beklenti ve ihtiyaçlarından daha fazlasını sunup yüklerini güvenli şekilde ve kaliteli biçimde taşıma olanağı sağlarız.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Litvanya Parsiyel Taşımacılık

  Uzunca bir süredir sektörde deneyimler kazanan firmamız, önceliğini her zaman malların güvenliğine verir. Aynı zamanda yüklerin de taahhüt ettiğimiz zaman içinde taşınacağı noktalara ulaşmasına ekstra hassasiyet gösterir. Litvanya parsiyel taşımacılık hizmetimizde müşterilerimiz, arzu ettiklerinde daha fazlasını rahatlıkla bulabilirler. Firmamız, sektörde bilinen aynı zamanda çoğu zaman Litvanya taşımacılık şirketleri arasında referans şeklinde gösterilen isimlerden biri olarak ilk sıralarda yer almayı başarır. Litvanya parsiyel taşımacılık ve diğer hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin hem beklenti hem de ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı amaçlarız. Bu kapsamda da ilk olarak gerekli planlar dahilinde proje oluştururuz. Sonrasında ise bu plan ve proje ile hareket ederiz. Yüklerin bindirilmesi, taşınması ve bununla birlikte geri indirilmesi aşamasından diğer tüm prosedürlere kadar tüm süreçte ekibimiz özenli şekilde çalışır. Litvanya parsiyel taşımacılık hizmetimizde müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli çözümler sunarız.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Litvanya Taşımacılık

  Litvanya Türkiye taşımacılık hizmetlerimiz yanı sıra Çekya taşımacılık ve diğer hizmetlerimizde olduğu gibi her zaman kaliteyi ön planda tutarız. Türkiye ile Litvanya arasında sunmuş olduğumuz nakliye hizmetlerindeki avantajlarımız, müşterilerimizin hem memnuniyetini hem de beğenisini kazanmak amacı ile sürekli şekilde güncellenir. Litvanya parsiyel taşımacılık hizmetimizde de geçmiş dönemlerden elde ettiğimiz birikim ve deneyimlerden faydalanırız. Firmamız, Litvanya intermodal taşımacılık konusunda da sık sık tercih edilen ilk isimler arasında yer almayı başarır. Seray Trans olarak bizden her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için teklif alabilir, uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Litvanya Uluslararası Taşımacılık

  Sürekli biçimde firmamızın sunmuş olduğu hizmet alanlarının tümünde yenilikler yaparak çok daha fazla bölgeye başarılı şekilde hizmet sağlamak için kendimizi ekstra geliştirmeye özen gösteririz.

  Litvanya, Hırvatistan taşımacılık ve diğer ülkeler için nakliye alanında sergilediğimiz bütün başarının devamlı şekilde olabilmesi adına hem yenilikler hem de gelişimleri yaparak müşterilerimizin beklentilerine doğru biçimde hitap etmeyi amaç ediniriz.

  Litvanya ro-ro taşımacılık süreçlerinde kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman elde edersiniz. Litvanya için taşımacılık güzergahlarında yapmış olduğumuz bütün yenilikler sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçları ile beklentilerini en başarılı biçimde ve yüksek verim ile karşılayacak potansiyele sahibiz. Şu anda dahi Litvanya’nın pek çok bölgesine hem kusursuz hem de hızlı bir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

  Seray Trans’tan Litvanya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Zamanlama ve nakliye fiyatları konusunda da her zaman müşterilerimize ekstra esneklik sunmaya gayret gösteririz. Bu sayede ise yüklerin en avantajlı biçimde ve son derece güven içinde belirlenen varış noktalarına ulaşmasını sağlarız. Bu konuda da gerek görülen bütün çabayı sergileriz. Belirlenen güzergâh noktalarından hareket ederek Litvanya’nın pek çok bölgesine götürdüğümüz farklı çeşit yüklerin güvenli şekilde gitmesini sağlarız. Bunun için de tüm yükleri özel CMR sigortası kapsamında sigortalıyoruz. Üstelik Litvanya uluslararası nakliye konusunda ISO 9001 kapsamınca belirlenmiş olan tüm kalite yönergelerini göz önünde bulundurarak hareket ederiz.

   

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni