Minivan Ekspres Taşımacılığını Firmalar Neden Tercih Etmelidir?

Minivan Ekspres Taşımacılığını Firmalar Neden Tercih Etmelidir?

Minivan ekspres taşımacılığın neden tercih edilmesi gerektiğini anlamak için öncelikle bu taşımacılık şeklinin tam olarak ne olduğunu anlamak ve hizmet sürecinin, taleplerin karşılanması için hangi noktada gerekli olduğunu saptamak adına tanımak gereklidir. Minivan ekspres taşımacılığı hava yolu taşımacılığına göre hem daha ekonomik hem de güvenli bir taşımacılık şeklidir. Bir taşıma yönteminin güvenli olması ile birlikte ne kadar ekonomik olduğunu saptamak da çok önemlidir. Ürünlerin ulaşacağı yerlere bağlı olarak uygun değer süre aralığı 24 saat ile 84 saat aralığında değişmektedir. En hızlı lojistik süreçlerin sağlanması ve en değerli birim olan zamanın doğru değerlendirilmesi büyük önem taşımaktadır. Tonaj aralığı açısından 1,3 tona (brüt aralık) kadar taşıma kapasitesi barındıran minivan ekspres taşımacılıkla ürünlerinizi güvenle karayolu üzerinden lojistik süreçlere dâhil edebilirsiniz.

Minivan Ekspres Taşımacılığı ile Sunduğumuz Avantajlar

 • Son model araçlar
 • Tecrübeli ve alanında yetkin uzman kadro
 • Tam zamanlı bilgi alışverişi
 • Profesyonel takip hizmeti
 • Şeffaf hizmet anlayışı
 • Belirlenen doğru zamanda teslimat
 • Tam zamanlı ve sürekli müşteri memnuniyeti
 • 7 gün 24 saat müşteri desteği
 • Teslimat süreçleri boyunca takip
 • Ekonomik avantajlar
 • Ürün güvenliği

Son model araçlarla ürünlerin teslim alınması ve lojistik süreci içerisinde ürününüzün güvenliğinin sağlanması adına gerekli donanımın tarafımızca sunulması, siz değerli müşterilerimizin zamanını en iyi ve en verimli şekilde değerlendirmek için hizmete hazır bir şekilde bütün süreçler boyunca tedarik sağlama becerimiz beğenilerinize sunulmaktadır. Tecrübeli ve alanında yetkin uzman kadromuzun taşımacılık sürecinde ürünlerinizin güvenliğinin sağlanması ve nakil işlemlerinde en yüksek düzeyde hassasiyetle ürün koruma becerisini sunmamız, ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden teslimat noktasına ulaşmasını sağlamaktadır. Tam zamanlı bilgi alışverişi ile meydana gelecek olan değişikliklerden sizleri haberdar edebilmek adına sağlıklı iletişim ağının kurulması minivan ekspres taşımacılık sürecinde bizler için önem arz etmektedir. Son model araçlarımızla taşınacak olan ürünlerinizin aktif olarak hangi noktalardan geçeceği ve hangi bölgelerde bulunacağının takibi tarafımızca yapılması ile birlikte ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda sizlere bilgi akışının sağlanması için, şeffaf hizmet anlayışı ile tarafımızca birleştirilmiştir.

Tam zamanlı ve sürekli müşteri memnuniyeti vizyonumuzla, teslimatının yapılması için bizlere emanet edeceğiniz ürünlerinizin aktif ve anlık durumları tarafımızca takip edilip üstün hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarınızın karşılanması esas olan hedefimizdir.

Minivan ekspres taşımacılığının doğası gereği ekonomik avantajlarının olması, müşterilerimizin bütçelerine dost anlayış çerçevemizde sizlere ekonomik ve ergonomik olarak kolaylıklar sağlamaktadır.

Ürün güvenliği ve ürünün teslim edilirken sahip olduğu parçalarının ve bütünlüğünün güvenliği için, hassas ve özenli taşıma anlayışımızla güven içerisinde lojistiğinin sağlanması için gerekli performansı gösterme kabiliyetimiz üst noktadadır. Daha az formalite ve çok daha hızlı aktif teslimat süreçleri sunuyor olmamız ilk tercih sebeplerimizden biridir.

Taşınacak olan ürünlerinizin niteliği, taşınırken sağlanması gereken güvenlik koşulları, ürünün doğası gereği ısı ve ışık hassasiyeti, ambalaj ve paket süreçleri, korunaklı mekanizmalarda taşınması gereken ürünlerin ayrı bölmelerde ve alanlarda taşınması ve gereken bütün süreçlerin hepsinin tatbikinin sağlanması bizler için önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin en yüksek faydası ve görevimiz olan güvenli teslimat hizmetini sağlamamız açısından sizlere vereceğimiz güven ve yüksek hizmet kalitemiz öncelikle planlarımız arasında yer almaktadır. Ürününüzün taşınması için uygun olan araçlarımız ile nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan belgelerin tanzimi ile taşıma serüvenimiz başlamış olur. Başlatmış olduğumuz bu serüvenin yüksek kalite ve memnuniyetle tamamlanması bizim asil görevimizdir.

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir