Minivan Express Taşımacılık - 23 Yıldır Güvenle | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Minivan Ekspres Taşımacılık

Minivan ekspres taşımacılık ile hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

Ürünleriniz, gideceği yere bağlı olarak ortalama olarak 24 ile 84 saat civarında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistikte en hızlı çözümü sunar. Seray Uluslararası Taşımacılık olarak, modern araçlarımız ile 1,3 tona kadar olan yüklerinizi her yere taşıyoruz. Minivan ekspres taşımacılığı ile garantili taşıma gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomiktir. Ayrıca havayolu taşımacılığına göre de daha az evrak ve formalite işlemi ile taşıma işlemleriz gerçekleşir. Minivan taşıma hizmetlerimiz tüm Avrupa’yı kapsamaktadır.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Minivan Ekspres Taşımacılık Tüm Avrupa'dayız.

  Minivan ekspres taşımacılığı filomuzda geniş araç ağımız bulunmaktadır. Tüm araçlarımızda GPRS olup, yükünüzün en güvenli taşıma şartlarını gerçekleştirmek amacı ile gerekli donanıma sahiptir. Araçlarımız 7/24 takip edilir. Gönderilerinizin nerede olduğunun bilgisi tarafınıza iletilir.

  Tüm şoförlerimiz konusunda uzman ve ekspres taşıma konusunda deneyimlidir. Uzun yıllar bu alanda çalışan deneyimli şoförler ile sevkiyatlarınız, tam zamanında istediğiniz yere eksiksiz ve hasarsız olarak yapılır.

  En güvenilir minivan ekspres taşımacılığı yapan firmayız

  Minivan ekspres taşımacılığı yapan firmalar içerisinde sunduğumuz hizmetler ile her zaman size en iyiyi vermek için çalışıyoruz. Ekip üyelerimizden, iş ortaklarımıza kadar uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler geliştiriyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyeti de önemlidir.

  Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Üstün ve kaliteli müşteri hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile birleştirdik.

  Araçlarımız, her türlü yükü en güvenli şekilde taşımaya uygundur. Müşteri memnuniyetini esas alan deneyimli şoförlerimiz yüklerinizi kapınızdan alarak müşterinizin kapısına kadar en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırır.

  Tüm araçlarımız tam zamanlı olarak takip edilmektedir. Yüklerinizin nerede, hangi aşamada olduğu konusunda ne zaman isterseniz bilgi alabilirsiniz. Hızlı ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Minivan ekspres hizmetlerimizde yükleriniz müşterinizin kapısına kadar güvenle gider ve teslim edilir. Uluslararası taşımacılıkta da aynı kaliteli çalışmayı minivan ekspres taşımacılığı ile devam ettiriyoruz.

  Daha az formalite ve daha fazla hızlı teslimat süreçlerini sunuyoruz. Yükleriniz müşterinizin kapısına istediğini zamanda teslim edilir. Kapıdan kapıya taşımada en güvenilir firma olarak, ekspres taşımacılık uluslararası alanda lider konumdayız. Uygun fiyat garantisi ve güvenli taşıma ihtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Tüm Avrupa’ya sunduğumuz ekspres taşımacılık hizmetlerimizi değerlendirebilir, profesyonel iş anlayışımızı birinci elden yaşayabilirsiniz. Güvenilir hizmet anlayışı ile yüklerinizi özenle taşıyoruz.

  Minivan Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

  Sunduğu avantajlardan dolayı en çok tercih edilen taşımacılık hizmetleri arasında yer alan minivan taşımacılık, güvenli ve hızlı bir teslimat gerçekleştirdiği için firmalar ya da bireyler tarafından yüklerinin sevkiyatında sıklıkla tercih edilmektedir.

  • Minivan taşımacılıkta bekleme süresi oldukça az olduğu için teslimatlarınızı en kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde varış noktasına ulaştırmaktayız. Sunduğu bu avantaj nedeniyle özellikle randevulu teslimatlarda sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Ulaştırma hızının bu kadar kısa olmasına rağmen hizmetten talep ettiğimiz miktarın makul olması, firmalar ve bireyler tarafında tercih edilebilirliğini arttırmıştır.
  • Romanya taşımacılık hizmeti başta olmak üzere pek çok Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine minivan express taşımacılık hizmeti sunduğumuz ve geniş araç filosuna sahip olduğumuz için herhangi bir ulaşım ve araç konusunda problemle karşılaşmazsınız.
  • Araça yükleme aşamasından teslimat aşamasına kadar araç değişikliğine gerek duyulmadan taşımacılık süreci gerçekleşir. Böylece en fazla bir aktarma gerçekleşir ve çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenli bir teslimat gerçekleştirilir.

  Komple taşımacılık hizmeti, intermodal taşımacılık hizmeti gibi pek çok taşımacılık çözümleri sunan Seray Trans olarak, daha hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştirmek için minivan express hizmeti ile karşınızdayız. Balkan ve Avrupa ülkeleri arasında hızlı bir teslimat süreci gerçekleştiren hizmet, zamanında teslimat güvencesi ile gerçekleştirilmekte ve Seray Trans olarak kalitemizden ödün vermemekteyiz.

  Varış noktasının mesafesine bağlı olarak teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca sınır kapılarından daha kolay ve hızlı bir geçişi sağlayan minivan express araçları, 7/24 online olarak takip edilebilen GPS uydu araç takip sistemine sahiptir. Böylece aracın güzergahı ve durumu hakkında müşterilere anlık bildirimler verilebilir ve aracın güvenli bir şekilde teslimat sürecini tamamlaması için takip edilir. Pratik ve hızlı taşımacılık çözümü olan minivan express taşımacılık hizmeti ile sizlere yüksek kalitede en iyi hizmeti sunmaktayız.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni