Minivan Express Taşımacılığını Tercih Etmeniz İçin 5 Önemli Neden

Minivan Express Taşımacılığını Tercih Etmeniz İçin 5 Önemli Neden

Onlarca ton ağırlığındaki malların, ürünlerin teslimatının gerçekleştirilmesini sağlayan taşımacılık hizmetlerinde, ağırlığının daha düşük olduğu malların teslimatında tercih edilen taşımacılık türü Minivan Express’tir. 1.5 ton ağırlığı ve altındaki yüklerin taşınması için tercih edilen Minivan Express taşımacılık hizmeti sunduğu avantajlar sayesinde çok tercih edilen hizmetlerden biri olmuştur ve düşük ağırlıktaki yüklerin taşınması için firmalar bu hizmeti ile sevkiyatın gerçekleşmesini talep etmektedir. İşte Minivan Express taşımacılığını tercih etmeniz için beş önemli neden;

  1. Minivan Express taşımacılık hizmetinde bekleme sürece oldukça azdır. Zamanında teslimat önemserek işlerinizin aksaması ve mağduriyet yaşamanız gibi durumların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Bu nedenden dolayı özellikle randevu teslimatlarda en sıklıkla tercih edilmektedir. Yüklerinizin, eşyalarınızın zamanında teslimatının gerçekleşmesini istiyorsanız Minivan Express’i tercih etmeniz için daha önemli bir neden olamaz.
  • Diğer kara yolu taşımacılık hizmetlerine oranla daha hızlı bir hizmet sunan Minivan Express, hızlı olmasının yanı sıra fiyatının da verdiğe hizmete oranla oldukça uygun olması tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Uygun fiyatlı ve hızlı bir teslimat gerçekleşmesi sebebiyle kişiler tercihini bu hizmetten yana kullanmaktadır.
  • Uluslararası taşımacılık hizmeti sunan Seray Trans’ın da sunduğu bu hizmet, başta Balkan ülkeleri olmak üzere pek çok Doğu Avrupa ülkesine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Böylece pek çok varış noktası bulunmaktadır. Teslimatın gerçekleşeceği adrese bağlı olmakla birlikte en kısa zamanda ve güvenli olarak taşımacılık hizmeti sunulur.
  • Aktarmasız olarak teslimatın gerçekleşmesine olanak sağlayan Minivan Express taşımacılık hizmeti sayesinde, eşyalarınızı bir araçtan diğerine transfer edilmesine gerek kalmaz. En fazla tek bir aktarma ile ürünlerinizin karışma, kaybolma gibi durumları engellenerek teslimatın güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlanması sağlanır.
  • GPS uydu araç takip sistemi sayesinde 7/24 online olarak teslimat aracını takip edilmektedir. Ayrıca teslimat aracının güzergahı, konumu hakkında geribildirimler alarak teslimat zamanı, durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Minivan Express taşımacılık hizmetinin gerçekleştiği araçlar takip edilerek gönderinizin nerede olduğu bilgisi profesyonel ekip üyeleri tarafından  sizlere iletilir.

Uluslararası Minivan Express Taşımacılık

Teslimatı gerçekleştirilecek yüklerin en hızlı sürede ve en güvenli şekilde varış noktasına ulaştırılmasını hedefleyen Minivan Express taşımacılık, hava yolu taşımacılığına oranla oldukça ekonomik bir hizmettir. Diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha hızlı teslimat gerçekleştirirken makul fiyatları sayesinde uluslararası taşımacılıkta sıklıkla tercih edilmektedir. Varış noktasına bağlı olarak 24 ila 72 saat içerinde teslimat gerçekleştirilirken güvenli bir hizmet vermesi de tercih edilmesini arttırmaktadır. Seray Trans, uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde profesyonel ekibi ile Minivan Express taşımacılık hizmeti en güvenli ve hızlı bir şekilde yürütmektedir. Siz de yüklerinizin ağırlığına bağlı olarak bu hizmeti tercih edebilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir