Parsiyel Taşımacılık Çözüm ve Hizmetleri | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Parsiyel Taşımacılık

Başta Kosova parsiyel taşımacılık hizmeti olmak üzere Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Her geçen gün büyüyen çalışmalarımız ile uluslararası taşımacılık ağımızı genişleterek dünyanın her noktasına hizmet taşımayı amaçlamaktayız. Yüklerin konteyneri tamamen doldurmadığı durumlarda kullanılan parsiyel yük taşımacılık hizmeti, komple taşımacılık hizmetinin tam tersidir.

Konteynerin dolmadığı durumlarda, konteyner birkaç müşteri tarafından doldurulur ve böylelikle konteyner içerisinde yer alan yükler, birden fazla müşteriye ait olur. Birden fazla müşteriye ait olan yüklerin parsel hesabına göre maliyeti hesaplanmaktadır. Seray Trans olarak yüklerinizi, eşyalarınızı ya da mallarınızı çıkış noktasından varış noktasına kadar düzenli bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. Yurt içi ve Arnavutluk parsiyel taşımacılık hizmeti gibi yurt dışı parsiyel taşımacılık süreçlerini en verimli şekilde yönetiyor ve siz değerli müşterilerimizin transfer ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Zamanın teslimat garantisi ile transfer sürecinde herhangi bir aksiliğin yaşanma ihtimalini en aza indirerek güvenli bir teslimatı hizmeti sunmaktayız.

 

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Çıkış noktasından varış noktasına kadar her aşamasının titizlikle yürütüldüğü uluslararası parsiyel yük taşımacılık hizmetinin başarı ile sonuçlandırılabilmesi için dikkat ettiğimiz bazı noktalar bulunmaktadır. Elleçleme ve dağıtım süreçlerinde oldukça hassas davranmaktayız. Aksi halde teslimatların gecikmesi, yüklerin karışması ya da kaybolması durumları ile karşılaşılabilir. Son giren ilk çıkar yöntemi ile, son giren aracın ilk çıkacak şekilde düzenlemesinin yapılmasına dikkat edilir. Böylece hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca güzergah sırasınaa göre de araç içi düzenlemeler yapılmaktadır. Diğer düzenleme yönteme ise; ağır yüklerin alta, hafif yükseklerin üste konmasıdır. Bu sayede oluşabilecek hasar en aza indirilir.

  Aynı aracı farklı müşteriler paylaştığı için yüklerin karışmamasına ayrıca özen göstermekteyiz. Bunun için etiketleme işlemi yapmakta ve karışıklık yaşanmaması için yüklerin doğru paketlenip yerleştirilmesi konusunun titizlikle üzerinde durmaktayız.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  Parsiyel Taşımacılık Hizmetinin Sunduğu Ayrıcalıklar

  Parsiyel yük taşımacılık, lojistik sektöründe oldukça önemli bir konuma sahiptir ve sunduğu ayrıcalıklardan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Parsiyel taşımacılık hizmeti, az miktardaki eşyalar için komple yük taşıma aracı kiralama zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. En önemli avantajları arasında bu sayılabilir ve böylece ciddi anlamda maddi tasarruf sağlanmaktadır.

   • Uluslararası kara yolu taşımacılık hizmeti veren Seray Trans olarak güvenli ve kaliteli bir teslimat süreci gerçekleştirmekteyiz.
   • Araç içerisinde kalan boşluklar, müşterinin ödeyeceği miktarı arttırmamaktadır. Müşteri yalnızca yükünün kapladığı alanın ücretini öder.
   • Aynı güzergah üzerinde yer alan müşterilerinin yükleri ile oluşturulduğu için zamandan tasarruf sağlanmasına neden olmaktadır.
   • GPS uydu araç takip sistemine sahip yük taşıma araçlarımız sayesinde, müşteriye her an aracın güzergahı ve durumu hakkında bilgi verilebilir.
   • Teslimat tarihi, müşterinin isteği üzerine oluşturulur ve böylelikle firmamız ile müşteri arasında esneklik ve güven ilişkisi kurulur.
   • Uluslararası taşımacılık faaliyeti gösteren Seray Trans olarak, en ideal rotaları oluşturarak güvenli ve ekonomik parsiyel yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

   Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Yurt içi ve uluslararası parsiyel taşımacılık hizmeti ile güvenli ve sorunsuz bir transfer süreci gerçekleştirmeyi amaçlarken hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır. Her türlü yüklerinizin taşınması için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

  Seray Taşımacılık

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni