Rusya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
Seray Logistics & Transport

Rusya Taşımacılık

Rusya taşımacılık alanında uzun yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, elde ettiği deneyimler ile güçlü ve kalite bir altyapı sistemine sahiptir.

Dünya çapında oldukça geniş bir dış ticaret ağı bulunan Rusya, Türkiye ile de ithalat ve ihracat kapsamında sıklıkla etkileşim kurar. Ekonomik ve ticaret açısından gelişmiş olan Rusya, lojistik işlemler bakımından da hareketlidir. Rusya taşımacılık şirketleri arasında kalitesi ve güvenilirliğiyle öne çıkan firmamız, etkili planlama sistemi ve rota oluşturması sayesinde tercih edilir. Seray Trans ailesi olarak Litvanya taşımacılık alanında olduğu gibi diğer pek çok ülkede de başarılı sonuçlara ulaşıyoruz. Nakliye süreçleri boyunca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilerleme göstererek hizmetlerimizi sunuyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Rusya Parsiyel Taşımacılık

  Her geçen gün teknolojiyle beraber lojistik sektöründe de gelişmelerin görülmesi, bilgili çalışanlarımız dahilinde firmamızın da ilerlemesini teşvik eder. Müşteri taleplerine odaklanarak çalışan firmamız, etkili çalışma prensipleri ile öne çıkar. Rusya parsiyel taşımacılık işlemi, parça yük taşımacılığı şeklinde de adlandırılır. Ekonomik ve mali açıdan uygun olmasından kaynaklı olarak sıklıkla tercih edilen bu taşımacılık yöntemi, donanımlı ve geniş kapasiteli araçlarımız sayesinde oldukça konforlu hale gelir. Havayolu, denizyolu taşımacılık ve karayolu ulaşım ağlarından herhangi birinin kullanılmasına uygun olan nakliye yöntemleri; zamanlı ve planlı bir şekilde uygulanır. Uzun yıllardır Rusya parsiyel taşımacılık hizmetimiz sayesinde edindiğimiz tecrübelerimiz ile Türkiye’nin pek çok farklı kentinden Rusya’ya yönelik nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Rusya Taşımacılık

  Türkiye merkezli bir çalışma sistemini benimsediğimiz ve güvenli çalışma ilkelerimiz doğrultusunda uzun yıllardır hizmet verdiğimiz taşımacılık sektörü, her geçen gün gelişme gösterir. Rusya Türkiye taşımacılık işlemleri kapsamında karşılıklı olarak rutin bir şekilde nakliye süreçleri gerçekleştirilir. Çoğunlukla ağır yük taşımacılığının yapıldığı nakliye işlemlerinde ro-ro tekniği de kullanılır. Rusya ro-ro taşımacılık yönteminde olduğu gibi diğer birçok farklı taşımacılık işleminde başarıya ulaşan firmamız, alanında uzman ve donanımlı personellerden oluşan ekipler ile çalışır. Seray Trans olarak tüm ulaşım ağlarında ve nakliye tekniklerinde başarılı sonuçlara ulaşıyoruz. Türkiye genelinde ve dünya çapında yaptığımız taşımacılık işlemleri ile kalitemizi ve güvenilirliğimizi kanıtladık.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Letonya Uluslararası Taşımacılık

  25 yıldır başarılı taşımacılık işlemlerimiz sayesinde elde ettiğimiz tecrübemiz ile uluslararası düzeyde de nakliye hizmetleri sağlıyoruz.

  Polonya taşımacılık süreçlerinde olduğu gibi diğer birçok ülkede de müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

  Taşıma teknikleri arasında herhangi bir değişikliğe gidilmesi durumunda intermodal taşımacılık yöntemi uygulanır. Rusya intermodal taşımacılık sürecinde çoklu taşıma modlarından biri kullanılır. Genellikle yüklerin ağır ve fazla olduğu nakliyelerde tercih edilen bu yöntem, aktarmalı taşımacılık olarak da bilinir. Seray Trans firması olarak geniş kapasiteli özel araçlarımız ile yüklere zarar gelmeyecek şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.. En ağır yüklerin dahi nakliye sürecini yaptığımız firmamızda Rusya’nın farklı kentlerine zamanında ulaşım olanağı sağlıyoruz.

  Seray Trans’tan Rusya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Seray Trans olarak nakliye işlemlerinde müşterilerimizin talep ettiği zaman diliminde yükleri istenilen bölgeye ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda da etkili güzergahları belirleyerek planlı bir süreci takip ederek çalışıyoruz. Müşterilerimize fiyat skalası konusunda ise oldukça esnek bir yaklaşım sergiliyoruz. Türkiye’nin farklı illerinden düzenli olarak ayarladığımız nakliye süreçlerinde çevre dostu çalışma sistemine sahip olmaya da özen göstermekteyiz. Bu konuda dünya genelinde geçerli olacak şekilde belirlenen kalite yönergelerine de eksiksiz bir şekilde uyum sağlıyoruz. İtalya taşımacılık alanı da dahil olmak üzere birçok farklı ülke ile Türkiye arasında başarılı bir şekilde nakliye işlemlerini tamamlıyoruz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni