Slovakya Taşımacılık - 25 Yıllık Deneyimle | Seray Logistics

Alanında uzmanlaşmış ve önemli deneyimler elde etmiş olan Seray Trans olarak Almanya taşımacılık da dahil olmak üzere birçok ülkeye nakliye olanağı sağlamaktayız.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Slovakya Parsiyel Taşımacılık

  Bir ya da birden fazla ürünün farklı firmalar ve alıcılar tarafından sipariş verilmesi durumunda başvurulan parsiyel taşımacılık yöntemi, ürünlerin toplamda tek bir yük haline getirilerek taşınması işlemidir. Bu işlem için herhangi bir ulaşım ağı kullanılabilir. Kurumsal olan ve müşteri odaklı ilerleyen firmamız, Slovakya parsiyel taşımacılık kapsamında güçlü ve kaliteli bir altyapı hizmeti sağlar. Slovakya parsiyel taşımacılık süreçlerimiz her tür yük için özenli paketleme ve güvenli taşıma garantisini de beraberinde getirir. Teslimat sürelerine dikkat eden ve etkili rota planlaması yapan Seray Trans firması olarak, uygun maliyet fırsatlarıyla da rakiplerimizin önüne geçmekteyiz. Ayrıca sahip olduğumuz araç kapasitelerine uygun olacak miktarda yük taşımacılığı yaptığımız için de müşterilerimizin güvenini kazanarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  25 Yıldır

  Güvenli ve Hızlı Türkiye - Slovakya Karayolu Taşımacılık

  Slovakya ve Türkiye arasında oldukça uzun yıllardır yüksek oranda ticaret hacmi bulunur. Bu sebeple de pek çok farklı alanda nakliye ve taşımacılık işlemleri gerçekleştirilir. Denizyolu ulaşımı kullanılarak yapılan Slovakya ro-ro taşımacılık, aktarmalı nakliye yöntemi olarak da bilinir. Slovakya Türkiye taşımacılık işlemleri, güvenilir bir şekilde yapılır. Orta Avrupa’nın önemli ticari ülkeleri arasında bulunan Slovakya, Türkiye ile ithalat ve ihracat alanında sıklıkla nakliye işlemlerine başvurur. Uygun araç seçimi ile konforlu bir nakliye sürecini garanti eden firmamız, Slovakya taşımacılık için de çoğu müşterinin bir numaralı tercihi halindedir.

  Hırvatistan taşımacılık işlemlerinin yanı sıra birçok ülke için nakliye işlemlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

  25 Yıllık Deneyimle Slovakya Uluslararası Taşımacılık

  Türkiye merkezli çalışma sistemimiz ve her ay düzenli olarak yaptığımız nakliye işlemlerinde belirlediğimiz prosedürlerimiz ile Slovakya taşımacılık alanında da başarılı bir şekilde hizmet sunmaktayız. 25 yıla dayanan deneyimimizle birlikte her geçen gün firmamızı ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Slovakya intermodal taşımacılık yöntemi, taşıma esnasında herhangi bir değişikliğe gidilmesi durumunda çoklu taşıma tekniği kullanılarak yüklerin başka bir araca aktarılması işlemidir. Bu yönteme çoğunlukla fazla ve ağır yüklerin ön planda olduğu taşımalarda başvurulur. Seray Trans ailesi olarak her nakliye işleminde tecrübeli oluşumuzla beraber kalitemizi ve güvenilirliğimizi de kanıtlıyoruz. İtalya taşımacılık olsun diğer ülkeler olsun her zaman uygun fiyat ve güvenli taşıma hizmetine ulaşırsınız.

  Seray Trans’tan Slovakya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Her geçen gün Slovakya taşımacılık şirketleri arasında öne geçme amacıyla kendimizi geliştirdiğimiz Seray Trans firmamız ile uluslararası alanda da konforlu ve güvenli bir nakliye sürecini garanti etmekteyiz. Hizmetlerimi ve hizmetlerimizin kalitesini genişleterek daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz açısından son derece önemli konulardan biri olan fiyat skalası ile ilgili de memnuniyet kazanıyoruz. Geniş fiyat skalamız ve uygun bütçeli nakliye işlemlerimiz sayesinde çoğu kişinin bir numaralı tercihi halindeyiz. Fiyat skalası belirlenirken nakliye türü, gerekli olan araç büyüklüğü ve yük fazlalığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Her koşulda başarılı bir taşıma süreci gerçekleştiren firmamızı siz de deneyimleyebilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni