Slovenya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
Seray Logistics & Transport

Slovenya Taşımacılık

Slovenya nakliye hizmetleri kapsamında 25 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan firmamız, Balkanlar çevresinde de geniş müşteri kitlesine sahiptir.

Her geçen uluslararası doğrultuda gelişme gösteren ticari ilişkiler, taşımacılık işlemlerinin de artış göstermesine sebep olur. Coğrafi konumu ve büyük dış ticaret ağı sayesinde Slovenya taşımacılık işlemleriyle de ön plana çıkar. İthalat ve ihracat alanlarında yapılan nakliyeler, özellikle karayolu ulaşım ağının tercih edilmesiyle başarılı sonuçlar elde eder. Nakliye hizmetleri taşınacak yük miktarına ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hizmetlerde planlama sistemleri ve uygulanan rota düzenleri de nakliye detaylarından etkilenir. Seray Trans ailesi olarak Almanya taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi Slovenya gibi Balkan ülkelerinde de başarıya ulaşıyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Slovenya Parsiyel Taşımacılık

  Müşteri taleplerine ve beklentilerine odaklanarak ilerleme gösteren firmamız, sunduğu kaliteli ve konforlu nakliye süreçleriyle büyük beğeni toplar. Bir veya birden fazla firmanın alıcı olduğu siparişlerde ürünlerin tek bir yük şeklinde toplanıp taşınması işlemi, parsiyel taşımacılık olarak adlandırılır. Slovenya parsiyel taşımacılık işlemlerinde havayolu ya da karayolu ulaşım ağlarından birinin kullanılması uygun olur. Kurumsal olması ve etkili çalışma prensiplerini belirleyen firmamız, çoğunlukla ihracat talepleri kapsamında Slovenya’ya parsiyel yüklerin taşınmasında başarılı olur. Parsiyel taşımacılık ve daha birçok farklı taşıma yönteminde önemli tecrübelere sahip olan Seray Trans olarak Türkiye’nin çoğu ilinden Slovenya’ya nakliye hizmetleri sunmaktayız. Siz de gerekli yük taşımacılığı işlemleriniz için firmamızın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Slovenya Karayolu Taşımacılık

  Ana kalkış merkezi olarak Türkiye’yi benimsediğimiz ilk günden beri sıcakkanlı davranan personellerimiz, geniş fiyat aralıklarımız ve konforlu taşımacılık ilkelerimiz ile birçok kişinin ilk tercihi olmaktayız. Slovenya Türkiye taşımacılık alanında genellikle karayolu ulaşım ağını kullanmaktayız. Bu durumun asıl sebebi yüklerin ağır ve fazla miktarda olmasıdır. Karayolu güzergahları esas olarak belirlenen gidiş rotası ve ana hatlar, her türlü taşıma yöntemi için elverişli olur. Seray Trans firması olarak hem Hırvatistan taşımacılık hem de Slovenya taşımacılık konusunda başarılı olmaktayız. Nakliye süreçleri boyunca hiçbir yükün zarar görmeyecek şekilde taşınmasına özen göstermekteyiz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Slovenya Uluslararası Taşımacılık

  Geniş müşteri kitlemiz ve 25 yıllık önemli tecrübelerimiz ile her nakliye türü için tercih edilen firmamız, uluslararası alanda da güvenilir olmasıyla öne çıkar.

  İntermodal taşımacılık yöntemi, nakliye süreci sırasında herhangi bir konuda değişikliğe gidilmesi durumunda uygulanan bir yöntemdir. Slovenya intermodal taşımacılık süreçleri, yüklerin ağır ve fazla olmasından kaynaklı olarak nakliye işleminin aktarmalı bir biçimde gerçekleştirildiği taşımacılık türüdür. Seray Trans ile ağır yük taşımacılığı işlemleriniz için farklı taşıma teknikleri konusunda da üst düzey konfora ulaşabilirsiniz. Slovenya’nın pek çok farklı kentine ulaşım sağlayan firmamız ile geniş kapasiteli ve gelişmiş araçlarımız sayesinde en zorlu yüklere kadar güvenli bir taşıma sürecini garanti ediyoruz.

  Seray Trans’tan Slovenya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Uluslararası düzeyde yapılan nakliye işlemlerinde çevre dostu seçimler yapmaya ve etkili planlamalar ile yükleri gerekli zamanlarda ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Slovenya ro-ro taşımacılık yönteminde de elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla dikkat çekmekteyiz. Ro-ro taşımacılık, ağır yük taşımacılığı için dizayn edilen karayolu vasıtalarının büyük gemiler aracılığıyla başka yerlere aktarılması işlemidir. Seray Trans, İtalya taşımacılık işlemlerinin yanı sıra Slovenya kapsamında da önemli deneyimlere sahiptir. Slovenya taşımacılık şirketleri arasında başarısıyla öne çıkan firmamız ile uzak mesafelerde de üst düzey konforu garanti etmekteyiz. Ayrıca nakliye detaylarına ve yük miktarlarına bağlı olarak belirlediğimiz fiyat skalamız ile de müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni