Sırbistan Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Çözümleri
Seray Logistics & Transport

SIRBİSTAN TAŞIMACILIK

1998’ten, kurulduğu günden, günümüze kadar uluslararası taşımacılık hizmeti sunan Seray Logistics & Transport, müşterilerinin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için sektördeki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek kendine uyarlamaktadır. Balkan ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok noktasına taşımacılık gerçekleştiren firma, Türkiye Sırbistan arası taşıma faaliyeti göstererek etki alanını genişletmiştir.

Beklentilerin oldukça üzerinde gösterdiği çalışma performansı ile adından sıklıkla söz ettiren firma, Bosna Hersek uluslararası taşımacılık hizmetinde olduğu gibi Sırbistan taşımacılık hizmetinde de en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Sırbistan lojistik hizmetleri sayesinde müşterilerin yüklerini, eşyalarını ya da mallarını en kısa süre içinde ve güvenli olarak teslimat noktasına ulaştırmaktadır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Sırbistan Taşımacılıkta 25. Yıl

  Yüksek kalitede hizmet vermesine rağmen sunduğu uygun fiyatlarla da Sırbistan nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başararak yıllların bilgi birikimin getirisi olan tecrübe ile Sırbistan’ın pek çok noktasına teslimat gerçekleştirmektedir. Dilerseniz Sırbistan minivan taşımacılık hizmetini tercih ederek diğer hizmetlere oranla daha hızlı bir teslimatı sağlayabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf ederek işlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz.

  Yılların birikiminin getirisi olan tecrübe sayesinde uluslararası taşımacılık sektöründe farkını ortaya koyarak en profesyonel şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Seray Logistics & Transport, farklı ülkelerde bulunan sekiz acente ofisi, farklı dillerde hizmet veren ve her biri farklı alanlarda uzman olan profesyonel ekibi ve geniş araç filosu sayesinde uluslararası taşımacılık gerçekleştiren firmalar arasında öncü firma olumştur. Sırbistan nakliye faaliyetlerine ek olarak dünyanın pek çok yerinde de taşımacılık faaliyyetleri göstermektedir. Kurulduğu günden, 1998’den, beri her geçen yıl kendini daha da geliştirerek dünyanın farklı yerlerine hizmet sunarken amacı, dünyanın her noktasına uluslararası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. En kaliteli hizmeti sunabilmek için sektörel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemine dahil etmektedir. Böylece müşterinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır. Yüklerinizi en güvenli şekilde varış noktasına ulaştırmak için çalışan firma sadece yüklerinizi taşımamaktadır. Aynı zamanda yıllardan beri müşteri ve firmamız arasında oluşan güven ve sorumluluğu da taşımaktadır.

  Seray Logistics & Transport, Sırbistan başta olmak üzere Makedonya uluslararası taşımacılık hizmeti de sunarak pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkesine en kaliteli taşımacılık hizmetini vermektedir. GPS uydu takip sistemi sayesinde araçları 7/24 izleme olanağı bulunan firma, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunabilmek için uluslararası taşımacılık ilkeleri doğrultusunda adımlar atmaktadır. Böylece Sırbistan taşımacılık faaliyeti sırasında aracı 7/24 online izleyerek takip edebilir ve müşterilerine her an aracın konumu ve güzergahı hakkında geri bildirimde bulunabilir. Her an sorunsuzluğu hedefleyen Seray Logistics & Transport, tam zamanında ve güvenli teslimatlar gerçekleştirmek için var gücüyle çalışarak müşterilerini her anlamda memnun etmeye çalışmaktadır. İşlerinizin ve çalışmalarınızın aksayıp ertelenmeme içinde de tam zamanında teslimata oldukça önem vermekte ve işlerinizin sistemli olarak ilerlemesi için güvenli adresten adrese teslimatı gerçekleştirmektedir.

  Pek çok taşımacılık çözümleri ve geniş uluslararası ağı sayesinde yüklerinizin en güvenli, hızlı, kaliteli ve sorunsuz olarak teslimatının gerçekleşmesi için var gücüyle çalışan Seray Logistics & Transport, en küçük paketlerinizden en büyük yüklerinize kadar özen ve titizlikle teslimatınızı gerçekleştirmektedir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport​

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Sırbistan parsiyel taşımacılık çözümü, birden fazla müşterinin yüklerinin aynı araçla transfer sürecine girmesine imkan tanırken aynı zamanda bu yüklerin karışmasını engelleyecek özel bölümler oluşturulmuş ve böylece sunulan hizmet garanti altına alınmıştır.

  Titizlik ve yüksek profesyonellik gerektiren bu hizmette yüklerin doğru yerleştirilmesi ve güvenli olarak teslim edilmesi hususları çok derece önem arz etmektedir. Tecrübesi ve deneyimi sayesinde bu hizmetle yüklerinizin en güvenli ve sorunsuz şekilde varış noktasına ulaştırılmaktadır.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sırbistan, Romanya, Makedonya, Bosna Hersek ülkeleri başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine güvenilir ve kaliteli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunulan pek çok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük sevkiyatların bulunduğunu hakkında detaylı bilgi almak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yükleri ve kişisel yüklerinizi zamanında teslim edilmek üzere taşımaktayız.
  Göndereceğiniz yük türü, tercih edeceğiniz hizmet, yükünüzün teslimatının gerçekleşeceği adres olmak üzere birçok değişken gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu yüzden detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni