Makedonya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Çözümleri
Seray Logistics & Transport

MAKEDONYA TAŞIMACILIK

1998’den günümüze kadar en kaliteli ve güvenli taşımacılık hizmeti veren Seray Trans, Makedonya taşımacılık hizmetinde de yüklerinizi ve eşyalarınızı sorunsuz ve güvenli olarak teslimat noktasına ulaştırmaktadır. Türkiye Makedonya arası taşıma hizmetini uluslararası taşımacılık ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirerek profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.

Farklı alanlarda uzman ve beş farklı dilde hizmet veren deneyimli personeller ile teslimatınızı zamanında ve sorunsuz olarak yaparak ülkemizde en kaliteli hizmet veren taşımacılık firması olmuştur. Makedonya nakliye hizmetinin yanı sıra Bosna Hersek uluslararası taşımacılık hizmeti de vererek yetki alanını sürekli genişleterek dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştirecek seviyeye gelmek için var gücüyle çalışmaktadır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Makedonya Taşımacılıkta 25. Yıl

  Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine hizmet sunan Seray Trans, geniş araç filosu sayesinde teslimatınızı Makedonya’nın farklı noktalarına tam zamanında teslim etmektedir. Uydu araç takip sistemi ile de 7/ 24 aracın konumu ve güzergahı takip edilerek müşteriye her an bilgi verilebilir. Ayrıca bu sayede teslimatın tam olarak ne zaman gerçekleşeceği tespit edilerek mükemmel zamanlama yakalanır.

  Kurulduğu günden, 1998’den, günümüze kadar her teknolojik ve sektöre ait gelişmeleri yakından takip ederek firmaya uyarlanan Seray Trans, en iyi kalitede hizmet sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Böylece en başarılı çalışmalara imza atarak Makedonya nakliye firmaları arasında adından en sıklıkla  söz ettiren firma olarak müşterilerin memnuniyetini en seviyede tutmaktadır. ADR belgesine de sahip olarak tehlike madde taşımacılığı başta olmak üzere birçok yük ve eşyanız hızlı, güvenli ve sorunsuz olarak Makedonya’daki teslimat noktasına teslim edilmektedir. Yılların verdiği birikimden doğan tecrübe sayesinde her sorununuza çözümler üretebilmekte ve sorunsuz bir transfer ve teslimat süreci gerçekleştiren Seray Trans, sadece yüklerinizi taşımamakta aynı zamanda güven ve sorumluluk taşımaktadır.

  25 yıldır hizmet veren firma, bize duyduğunuz güveni ve bizim size karşı olan sorumluluğumuza da taşımaktadır. Müşteri memnuniyetini en üsr düzeyde tutan firma, Makedonya minivan taşımacılık hizmeti de vermektedir.  Böylece teslimatlarınızın daha hızlı olarak varış noktasına ulaşarak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Uçağa oranla daha ekonomik ve güveli bir teslimat sunarken aynı zamanda da diğer taşımacılık çözümlerine oranla daha hızlıdır.

  Makedonya lojisitk hizmetleri arasında ev, ofis, fuar ve proje taşımacılığı bulunurken 7/24 canlı olarak takip edilebilen uydu araç takip sistemi sayesinde yüklerinizi veya eşyalarınızı her an takip edebilme imkanına sahipsiniz. Kosova uluslararası taşımacılık gibi diğer tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Makedonya nakliye hizmetinde de titizlikle çalışmalar sürdürmektedir.  Teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak tam zamanında ve sorunsuz olarak teslimatınızı varış noktasına teslim etmeyi amaçlayan Seray Trans, Türkiye plakalı ve geniş araç filosu ile hizmet vermektedir. Her gün kendine geliştirerek dünyanın her yerine teslimat yapmayı amaçlayan firma, günümüzde pek çok ülkeye teslimat yaparak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

  Gümrük çözümleri sayesinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşen teslimat hizmetleri, yılların birikimi ve tecrübesi sayesinde profesyonel şekilde verilmektedir. Seçtiğiniz hizmet türünde aracını tam doldurma zorunluluğu bulunmamakla birlikte birkaç müşteri ile birleşerek Makedonya parsiyel taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Bundan dolayı yük ve eşyalarınız aynı araç içerisinde transfer sürecine geçeceği için, bandrol sistemi gibi güvenlik önemleri alınarak karışma olması ihtimali sıfıra indirilmektedir.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport​

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Ayrıca boyut ve eşyanın türüne göre yerleşme gerçekleşirken transfer sırası da baz alınmaktadır. Komple çıkışlara oranla hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan parsiyel taşımacılık hizmetini az yükünüz olduğunda tercih edebilirsiniz.

  Makedonya frigo taşımacılık hizmeti de bulunan Seray Trans, her ihtiyacınıza yönelik hizmet vererek sizin memnuniyetinizi en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Bu hizmet sayesinde, ürünlerinizin raf ömrünün kısalması ve bozulması engellenerek ilk günkü gibi taze ve bozulmadan teslimat gerçekleştirilmektedir. 18 dereceden -26 dereceye kadar sıcaklık ayarı bulunan özel frigorifik araçlarla besin, ilaç gibi bozulmaya ve çürümeye müsait yüklerinizin nakliyesi yapılmaktadır. Özen ve titizlikle uygun sıcaklıkta transfer süreci gerçekleştirilmektedir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Makedonya, Sırbistan, Bulgaristan başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine kaliteli ve güvenli taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatlar bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  ADR taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı gibi verilen hizmetlerin gerektirdiği tüm yükler yüksek kalitede muhafaza edilerek sorunsuz ve güvenli olarak taşınmaktadır.
  Teslimatın gerçekleşeceği adres, hizmet türü, parsiyel veya komple çıkış gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Bu sebepten dolayı net bir rakam vermek doğru olmamakla beraber daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni