Bulgaristan Taşımacılık - seraytrans.com
Seray Logistics & Transport

BULGARİSTAN TAŞIMACILIK

Balkanların gözde ülkelerinden olan Bulgaristan, son yıllarda ülkemizin ihracat ve ithalat alanında en çok tercih edilen ülkeler arasında yerini almıştır. Uluslararası taşımacılığı en profesyonel şekilde yerine getiren Seray Trans, Bulgaristan taşımacılık hizmeti vererek ürünlerinizi, yüklerinizi ya da eşyalarınızı sorunsuz ve güvenli olarak Bulgaristan’a ulaştırmaktadır.

Bulgarca bilen ve farklı alanlarda uzman ve deneyimli ekip ile teslimatlarınızı zamanda ve taşımacılık ilkelerine uygun olarak varış noktasına ulaştırmaktadır. Yunanistan taşımacılık hizmetinin ardından Bulgaristan’a da taşımacılık hizmeti vererek uluslararası taşımacılık sektöründe adından sıklıkla bahsettirerek Bulgaristan nakliye firmaları arasında en iyi hizmet veren firmalar arasında üst sıralarda yerini almıştır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Bulgaristan Taşımacılıkta 25. Yıl

  1998’den, kurulduğu günden, bu güne kadar her türlü teknolojik ve sektörel gelişmeyi yakından takip ederek firmasına uyarlayan Seray Trans, ithalat ve ihracat alanlarında en kaliteli hizmeti sunmak için var gücüyle çalışarak en başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Türkiye Bulgaristan arası taşıma hizmeti ile ,firmamızın ADR’li belgesi de bulunduğundan dolayı, tehlikeli maddeler de olmak üzere pek çok yükünüzü ya da eşyanızı sorunsuz, güvenli ve en hızlı şekilde teslimat noktasına ulaştırmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve birikim sayesinde her sorununuza çözümler üretebilmekte ve sorunsuz bir teslimat gerçekleştirmekte olan firma, sadece yüklerinizi, eşyalarınızı taşımamaktadır. Aynı zamanda bize duyduğunuz güveni ve bizim size karşı olan sorumluluğumuzu da taşımaktadır.
  25 yıldır müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli hizmetler sunan Seray Trans, Bulgaristan minivan taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Böylece en az uçak kadar güvenli ve hızlı şekilde teslimat gerçekleştirirken uçağa oranla daha ekonomik bir hizmettir. Diğer taşımacılık çözümlerine oranla da daha hızlı bir teslimat gerçekleştirerek ürünlerinizin gideceği yere göre farklılık göstermekle beraber 24 ila 84 saat içerisinde teslimatınızın gerçekleşmektedir.

  Bulgaristan nakliye hizmeti sunarken aynı zamanda Arnavutluk nakliye hizmeti de bulunan firma, uluslararası sektörde yerini sağlamlaştırarak taşımacılık sektöründe sürekli olarak gelişmektedir. Tüm araçların firmaya bağlı olduğu geniş araç filosuna sahip olmakla Türkiye plakalı araçlarla başta Balkan ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok yerine en kaliteli hizmetler sunmak için her gün kendini daha da geliştirerek dünyanın her yerine hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

  Bulgaristan lojistik hizmetleri arasında fuar, ofis ve ev taşımacılığı hizmeti bulunurken uydu araç takip sistemi sayesinde tüm araçlar 7/24 online olarak izlenebildiğinden dolayı eşya veya yüklerinizi her an takip edebilme imkanını da bulunmaktadır. Böylece aracın konumu ve güzergahı tespit ederek güvenli bir teslimat sağlanır. Aynı zamanda aracın konumu göz önünde bulundurularak teslimatın gerçekleşeceği zaman tespit edilir. Tam zamanında ve güvenli teslimat için teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan Seray Trans, yük ya da eşyalarınızı sorunsuz ve hasarsız olarak varış noktasına ulaştırmayı amaçlamaktadır.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Seray Logistics & Transport

  ESNEK TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLER

  Gümrük çözümleri sayesinde de hız kazanan taşımacılık hizmetleri, uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile en profesyonel seviyeye ulaşmıştır.

  Tercih ettiğiniz hizmette eşya veya yüklerinizle aracı tam doldurma zorunluluğu bulunmamakta ve Bulgaristan parsiyel taşımacılık hizmeti ile birkaç müşteri ile eşya ve yükleriniz aynı araçta transfer sürecine geçebilmektedir. Böylece hem zamandan hem de maliyatten tasarruf etmiş olursunuz. Günlük parsiyel çıkışları ile komple çıkışlara oranla daha uygun fiyata teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Bulgaristan frigo taşımacılık hizmeti sayesinde uzun yollarda ürünleriniz bozulmasını engelleyecek ve raf ömrünü kısaltmayacak imkanlar sunulmaktadır. 18 dereceden – 26 dereceye kadar sıcaklık ayarları bulunan özel donanımlı araçlar ile gıda, ilaç veya bozulmaya müsait yüklerinizi sorunsuz olarak taşımakta ve uygun sıcaklıklarda muhafaza etmektedir. Böylece ürünlerinizin bozulmasının önüne geçilerek raf ömrünün kısalması engellenir. Özel bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılan frigorifik araçlarla titizlik ve özen göstererek ürünlerinizin uygun sıcaklık aralığında teslimatını gerçekleşmektedir

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Bulgaristan gibi pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktayız.
  Taşımacılık çözümleri sunduğumuz ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır
  Uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, kapıdan kapıya eşya ve yük taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı gibi hizmetleri kapsayan tüm eşya ve yüklerinizi güvenle ve sorumlulukla taşımaktayız.
  Gönderdiğiniz eşya ve yükler, varış noktası, talep ettiğiniz hizmet gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı farklı olarak etkilediği için sabit bir rakam vermek doğru değildir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Güncel

  Logistics Blog

  Güncel