Çekya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

Çekya Taşımacılık

Ülkeler arası taşımacılık hizmetleri kapsamında 25 yıldır başarıya ulaşan firmamız, güvenilir ve kaliteli nakliye süreçleri ile öne çıkar.

Avrupa’da hem ticari hem de ekonomik açıdan önemli bir bölgeyi oluşturan Çekya, geniş dış ticaret hacmine sahiptir. Türkiye ile de oldukça önemli ihracat ve ithalat etkileşimi bulunan Çekya’ya havayolu ve karayolu ulaşım ağlarından herhangi biriyle ulaşım sağlanır. Çekya taşımacılık işlemlerinde lojistik endüstri süreçleri oldukça hareketlidir. Bu doğrultuda farklı taşımacılık teknikleri de tercih edilebilir. Seray Trans olarak Slovenya taşımacılık işlemlerinde de başarılı nakliye süreçleri ile yoğun ilgi görmekteyiz. Planlı ilerleyişimiz ve benimsediğimiz güvenli çalışma prensiplerimiz sayesinde hedeflenen zamanda istenilen bölgeye ulaşım sağlıyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Çekya Parsiyel Taşımacılık

  Bir ya da birden fazla yükün farklı firmalar tarafından satın alınması sonucunda tercih edilen nakliye yöntemi, parsiyel taşımacılık olarak adlandırılır. Ayrı bir şekilde dizayn edilen yüklerin tek bir yük haline getirilmesi şeklinde yapılan bu işlem için herhangi bir ulaşım ağı kullanılabilir. Çekya parsiyel taşımacılık sürecinde müşteri talepleri doğrultusunda ilerleme gösteren firmamız, güçlü ve kaliteli bir altyapı hizmetini de sağlar. Ayrıca nakliye süreçlerinin tamamında planlı ve belirli rotalar üzerinde taşımacılık yapmayı da tercih eder. Seray Trans ailesi olarak geniş fiyat skalamız uygun maliyet avantajlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Geniş araç kapasitemiz ile ağır ve fazla yüklerin de konforlu bir şekilde taşınmasını sağlayarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Çekya parsiyel taşımacılık olsun diğer tüm Çekya Türkiye taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizi her daim arayabilirsiniz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Çekya Karayolu Taşımacılık

  Türkiye ve Çekya ülkeleri arasında uzun yıllardır süregelen bir dış ticaret hacmi mevcuttur. Bu doğrultuda Türkiye ile Çekya aralığında haftalık düzenli olarak karşılıklı nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Çekya taşımacılık işlemlerinde çoğunlukla tercih ettiğimiz karayolu ulaşımı, ana hatlar ve gidiş rotası bakımından oldukça avantajlıdır. Çekya intermodal taşımacılık işlemleri, nakliye süreci sırasında bazı nedenlerden kaynaklı olarak değişikliğe gidilmesi durumunda uygulanır. Çoklu taşıma tekniğinin kullanıldığı bu uygulamada taşınan yükler, belirlenen noktalar içerisinde başka araçlara aktarılır. Seray Trans firması olarak yaptığımız her nakliye işleminde planlı ve prensipli ilerleme tekniklerimiz sayesinde Avusturya taşımacılık da dahil olmak üzere birçok ülkede başarıya ulaşıyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Çekya Uluslararası Taşımacılık

  Türkiye merkezli çalışma prensibine sahip olan firmamız, 25 yıldır uluslararası nakliye kapsamında oldukça başarılı sonuçlar elde eder.

  Çekya taşımacılık süreçlerinde de yıllardır edindiğimiz önemli deneyimlerimiz sayesinde kaliteli hizmet sunuyoruz. Çekya ro-ro taşımacılık tekniği, denizyolu ulaşım ağının öne çıktığı bir taşımacılık türüdür. Aktarmalı taşımacılık işlemi olarak da bilinen bu yöntem, alanında uzmanlaşmış firmamız dahilinde konforlu bir şekilde gerçekleştirilir.

  Çekya taşımacılık işlemlerinde güvenlik garantisini müşterilerini sağlayan firmamız, nakliye süreçleri boyunca her zaman planlı bir şekilde ilerlemeye özen gösterir. Seray Trans olarak Hırvatistan taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi Avrupa’nın önemli ticaret ülkelerinden biri olan Çekya’da da kalitemizi kanıtlamaktayız.

  Seray Trans’tan Çekya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Seray Trans ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana her geçen gün kendimizi geliştirerek ve önemli deneyimler elde ederek ilerleme göstermekteyiz. Çekya taşımacılık şirketleri arasında önemli bir üne sahip olan firmamız aracılığıyla uluslararası alanda da konforlu bir taşıma sürecini garanti etmekteyiz. Müşterilerimizin özen gösterdiği ve firmamızla anlaşma yapmadan önce dikkat ettikleri bir diğer konu da fiyat skalasıdır. Ülkeler arası mesafe, gerekli olan araç kapasitesi ve yük miktarına bağlı olarak değişiklik gösteren fiyat aralıklarımız ile müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Siz de Seray Trans ailesini tercih ederek ağır yük taşımacılığı işlemlerinizi konforlu bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni