Romanya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık Çözümleri
Seray Logistics & Transport

ROMANYA TAŞIMACILIK

1998’den, kurulduğu günden, beri uluslararası kaliteli hizmet sunan Seray Trans, taşımacılık sekötründe yaşanan yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek en yenilikçi teknolojilerle hizmet vermektedir. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Farklı ülkelerde bulunan sekiz acente ofisi ve beş farklı dilde hizmet vererek farklı konularda uzman olan personelleri ile Romanya taşımacılık hizmeti vermektedir. Geniş ağ yapısı sayesinde müşterilerine kaliteli hizmet sunan firma, uydu araç takip sistemi sayesinde yüklerinizin güvenli ve sorunsuz bir transfer süreci geçirmesini sağlamaktadır.

img

Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

        (212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

info@seraytrans.com


ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Romanya Taşımacılıkta 25. Yıl

  Ayrıca Romanya lojistik hizmetinden hariç Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk uluslararası taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Endüstriyel malların, kişisel eşyaların, ADR yüklerin taşınmasına imkan sağlayarak uluslararası taşımacılık sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Gümrüklerden geçilmesi, sınırların aşılması hususlarında oldukça profesyonel çalışmalar sürdüren firma, Romanya nakliye hizmetlerini de en profesyonel şekilde yürüterek müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalini sıfıra indirmektedir.

  Beklentilerin çok üzerinde hizmet veren  Seray Trans, taşımacılık hizmetlerini en kusursuz biçimde gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan firma, Türkiye Romanya arası taşıma faaliyetlerinde geniş fırsatlar ve olanaklar sunarak en kaliteli nakliye hizmetini vermektedir. Beş farklı dilde hizmet veren ve her biri farklı konularda uzman profesyonel ekip sayesinde taşımacılık hizmetinin her aşaması sorunsuz ve hatasız gerçekleşerek zamanında ve güvenilir teslimat gerçekleşmesi için büyük çaba harcanmaktadır. Acente ofislerinin yanı sıra pek çok ülkede bulunan depoları sayesinde yaşanan aksaklık ya da gecikmede, müşteriler mağdur edilmeyerek müşterilere depoları kullanma imkanı verilmektedir. Düzenli ve zamanında bakımları yapılan Türkiye plakalı araçlarla teslimatın zamanında ve aksamadan yapılmasına oldukça önem verilmektedir. Romanya nakliye firmaları arasında en güvenilir firma seçilmesinde, nakliye sürecinde yüklere, eşyalara, mallara sigorta yaptırarak güvenilir bir hizmet sunması etkili olmuştur.

  Yirmi yılı aşkın süredir uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet veren firma, sadece bize emanet ettiğiniz yükleri taşımamakla birlikte aynı zamanda güven ve sorumluluk taşımaktadır. Eşyalarınızı ve yüklerinizi tam zamanında ve güvenli olarak teslim ederek kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

  Avrupa standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen Romanya taşımacılık hizmetinde en yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır. GPS uydu araç takip sistemi sayesinde 7/24 online olarak takip edilen araçlar ile yüklerinizin nerede ve hangi güzergahta olduğu takip edebilecek ve her an müşterilere geri bildirim sunulabilecektir. Ayrıca böylece teslimatın tam olarak ne zaman gerçekleşeceği tespit edilerek zamanında teslimat için yoğun çaba harcanır.

  Romanya’dan hariç olarak Makedonya taşımacılık hizmeti de vererek uluslararası taşımacılık sektöründe gittikçe etki alanını genişletmekte ve dünyanın her yerine teslimat gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

  Pek çok taşımacılık çözümleri sunan Seray Trans, bir yeniliğe daha imza atmıştır. Romanya minivan taşımacılık hizmeti sayesinde diğer taşımacılık çözümlerinee  oranla daha hızlı ve güvenli bir teslimat gerçekleştirilir. Yüklerinizin gideceği yere göre farklılık göstermekle birlikte 24 ila 84 saat içinde teslimat grtçekleşmektedir. Daha ekonomik, hızl bir taşıma hizmeti almak isteyenlerin tercihidir.

  BALKAN VE AVRUPA LİDER FİLO

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  ESNEK LOJİSTİK ÇÖZÜMLERİ

  Romanya parsiyel taşımacılık, birden fazla müşterinin yüklerinin aynı araç içerisinde transfer sürecine girmesine olanak sağlar ve böylece aracı doldurma zorunluluğu gerekmezken sizi yüksek masraftan kurtararak tasarruf etmenizi imkan tanır. Yüklerinizin karışmaması için güzergaha uygun olarak yerleştirilmesi sağlanır ve aynı zamanda bandrol sistemi kullanılır.

  Romanya frigo taşımacılık hizmeti; gıda, ilaç sektörü gibi uygun sıcaklıklarda muhafaza edilerek teslimatının gerçekleşmesi gereken yükler için vazgeçilmez çözümlerdendir. Böylece ürünlerinizin raf ömrünü kısalmadan, bozulmadan, çürümeden teslimatını gerçekleşmektedir. Düzenli ve zamanında bakımları yapılan frigorifik araçlarla 18 dereceden -26 dereceye kadar uygun sıcaklıkta özenle transfer süreci gerçekleşir.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni