Polonya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
Seray Logistics & Transport

Polonya Taşımacılık

Polonya taşımacılık alanında uzunca bir süredir edindiğimiz deneyimler ile her zaman aktif şekilde hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Her daim müşterilerimizin memnuniyetini ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızda yenilikler yapmaktayız. Bu sayede de Polonya taşımacılık şirketleri arasında her zaman önde gelen isimler arasında yer almayı başarırız. Nakliye, uzun yıllardan beridir hemen her zaman sıklıkla ihtiyaç duyulan alanların başında yer alır. Malların güvenli biçimde bir noktadan başka yere taşınması konusunda hem kaliteli hem de başarılı hizmet veren firmamız, sıklıkla tercih edilmeyi başarır. Polonya parsiyel taşımacılık ve Hırvatistan taşımacılık noktasında nakliye hizmetinin süresi ilk etapta olmak üzere taşınan malların hem güvenliği hem de güzergahı gibi önemli olan hemen her konuda müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmetlerimizi sunuyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Polonya Parsiyel Taşımacılık

  Kendimize ait olan özel araçlarımız ile tüm hizmetlerimizi hem aksamadan hem de sorunsuz şekilde yürümesini amaç ediniriz. Bu bağlamda da müşterilerimizin mallarının güvenli biçimde götürülmesi gereken ve istenen yerlere ulaşımını sağlarız. Uluslararası nakliye sektöründe sıklıkla ihtiyaç duyulan hizmetler arasında parsiyel taşımacılık ilk sıralarda yer alır. Almanya taşımacılık ve diğer tüm hizmetlerimizde %100 memnuniyet sunarız. Polonya parsiyel taşımacılık, araçların birden daha çok müşteri için bloklar halinde paylaştırılmasını ifade eder. Firmamız, diğer alanlarda olduğu gibi bu konuda da son derece başarılı şekilde hizmet verir. Polonya parsiyel taşımacılık hizmeti, ekstra özen ile dikkat ve özen gerektirir. Yüklerin müşterilere taahhüt edilen zaman diliminde ulaştırılması başta olmak üzere güvenle taşınması, indirme ve bindirme işlemleri sırasında zarar görmemesi gibi konular açısından son derece hassas bir hizmettir. Sunduğumuz bütün hizmetlerimizde müşterilerimize kusursuz bir deneyim ve kaliteli sonuçlar elde etmelerini sağlıyoruz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye – Polonya Taşımacılık

  Polonya, Türkiye’den ihracatın sıklıkla yapıldığı ülkeler arasında yer alır. Polonya intermodal taşımacılık konusunda da yoğun rağbet görür. İntermodal taşımacılık ise taşımanın biçimi değiştirilirken yükler üzerinde hiçbir işlem yapmadan birden çok noktaya birden fazla taşımacılık modeli ile taşınması tekniğidir. Polonya parsiyel taşımacılık ve intermodal taşımacılık gibi özellikle uluslararası nakliye alanında sıklıkla aranan hizmetleri en başarılı biçimde sunarız. Müşterilerimiz bu sayede beklediklerinden daha fazlasını rahatlıkla elde edebilirler. Bu durum, tüm hizmetlerimiz için geçerlidir. Polonya ro-ro taşımacılık ve diğer alanlarda yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübelerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için büyük çaba gösteriyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Polonya Uluslararası Taşımacılık

  Günümüzde sürekli gelişen teknolojik koşullar kapsamında temel lojistik hizmetleri de ekstra önem kazanır.

  Özellikle de son zamanlarda lojistik hizmetleri, dünyanın her tarafından yoğun bir şekilde rağbet görür. Polonya Türkiye taşımacılık alanında da aynı rağbet söz konusudur. Genel nakliye hizmetlerimizin tamamı, Türkiye’de de büyük oranda tercih edilir. Bu hizmetlerimiz de alanında hem uzman hem de yeterli seviyeye sahip olan ekip arkadaşlarımız ile sunulur. 25 yıldır edindiğimiz tecrübeler sayesinde müşterilerimize her zaman doğru çözümler sunmayı başarırız. Aynı durum İtalya taşımacılık hizmetimiz için de geçerlidir.

  Seray Trans’tan Polonya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Oldukça geniş bilgiye sahip ve direkt şekilde müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alan firmamız, teknolojik alandaki gelişmeleri de takip eder. Firmamız, uzun yol şoförlüğü gibi konularda yüksek tecrübeye sahip bir ekip ile çalışır. Sunduğumuz bütün özenli çalışmaları Polonya taşımacılık alanında da aynı şekilde gösteririz. Ayrıca firmamız, sektörde gerekli olan tüm sertifikalar ile çevre dostu yaklaşıma da sahiptir. Bu noktada da müşterilerimizden tam not almayı başarırız.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni