Almanya Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık | Seray Trans
Seray Logistics & Transport

ALMANYA TAŞIMACILIK

Almanya taşımacılık kapsamında yıllardır başarılı bir şekilde hizmet veren firmamız, geniş müşteri kitlesiyle Avrupa çevresinde de yoğun ilgi görür.

Güçlü bir ekonomik sisteme sahip olan Almanya, dış ticaret alanında da oldukça gelişmiştir. Uluslararası seviyeye erişmiş olan sanayi odaklılığı ve ticaret kanalları, nakliye gereksinimini de artırır. Avrupa ülkeleri genelinde oldukça önemli bir konumda bulunan lojistik ve nakliye işlemleri, Almanya açısından da avantajlıdır. Pek çok farklı nakliye hizmetinin her birinin dinamiği, çalışma sistemi ve araç gereklilikleri değişiklik gösterebilir. Bu sebeple de nakliye süreçleri de farklı bir planlama ile ilerler. Seray Trans olarak İtalya taşımacılık alanı da dahil olmak üzere çeşitli ülkelerde nakliye hizmetleri sunuyoruz.

img

Parsiyel Taşımacılık

Hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz yerine ulaşır.

img

INTERMODAL TAŞIMACILIK​

Taşıma kabı değiştirilmeden en az iki farklı taşımacılık modu kullanılarak yapılan taşıma şeklidir.

img

MİNİVAN TAŞIMACILIK

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin içi üretilen lojistik çözüm.

img

KOMPLE TAŞIMACILIK

Bir firmaya ait yükün tek başına yine tek bir taşıma aracına yüklenme çözümüdür.

Hemen İletişime Geçin!

Telefon

(212) 451 51 01
Fax: (212) 451 19 95

Email

pricing@seraytrans.com

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Almanya Parsiyel Taşımacılık

  Müşteri odaklı olan ve talepler doğrultusunda hizmet veren firmamız, Almanya parsiyel taşımacılık alanında da başarılı olur. Parsiyel taşımacılık, bir veya birden daha fazla alıcı ve farklı firma tarafından sipariş verilen ürünlerin tek bir yük haline taşıma süreci olarak bilinir. Bu işlem için havayolu, demiryolu ve karayolu ulaşım ağlarından herhangi biri tercih edilebilir. Kurumsallığıyla öne çıkan firmamız, özellikle ihracat şirketlerinin parsiyel yüklerini Almanya’ya taşıma konusunda bir numaralı adresi olur. Uzun yıllardır parsiyel taşımacılık alanında sahip olduğumuz tecrübe ile Türkiye’nin birçok farklı ilinden Almanya pasiyel taşımacılık işlemi gerçekleştiriyoruz. Siz de Almanya taşımacılık şirketleri arasından güvenilir hizmet sunan bir firma arıyorsanız, Seray Trans fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  Güvenli ve Hızlı Türkiye-Almanya Karayolu Taşımacılık

  Türkiye merkezli bir çalışma prensibini belirlediğimiz ilk günden beri geniş fiyat skalamız, sıcakkanlı personellerimiz ve güvenli taşımacılık kurallarımız ile etkili şekilde hizmet vermekteyiz. Almanya Türkiye taşımacılık kapsamında çoğunlukla karayolu ulaşımını tercih etmekteyiz. Bunun en büyük sebebi ise yüklerin fazla miktarda olmasıdır. Ana hatlar ve gidiş rotası, karayolu güzergâhı üzerinden belirlendiği için her çeşit taşıma yöntemi karayolu taşımacılık için elverişlidir. Ortalama bir hafta kadar süren bu nakliye işlemi süresi boyunca hiçbir ürün veya malzeme zarar görmemektedir. Seray Trans ailesi olarak Hırvatistan taşımacılık işlemlerini de diğer pek çok ülke gibi gerçekleştiriyoruz.

  KOMPLE TAŞIMACILIK

  Seray Logistics & Transport

  Firmamız kurulduğu günden bugüne Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

  Logistics & Transport

  25 Yıllık Deneyimle Almanya Uluslararası Taşımacılık

  25 yıllık tecrübemiz ve geniş müşteri kitlemiz ile her nakliye işleminde tercih edilen firmamız, uluslararası alandaki başarısı ve güvenilirliğiyle ön plana çıkar.

  . Taşıma yöntemleri arasında herhangi bir değişikliğe gidilmesi durumunda araç içerisinde yüklerin el yerine çoklu taşıma modlarından birinin kullanılmasıyla yapılması işlemi intermodal olarak tanımlanır. Almanya intermodal taşımacılık işlemleri, fazla miktarda taşınması gereken yüklerin var olması durumunda aktarmalı bir şekilde nakliye işlemlerinin yapılmasıdır. Seray Trans firması olarak farklı taşımacılık tekniklerinde tecrübemizle kalitemizi ve güvenilirliğimizi kanıtlamaktayız. Almanya’nın birçok farklı şehrine karayolu ağları aracılığıyla ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca gelişmiş araçlarımızdaki geniş taşıma kapasitesiyle de en ağır yüklere kadar nakliye işlemlerini yapmaktayız.

  Seray Trans’tan Almanya’ya Zamanında, Güvenli, Çevre Dostu Taşımacılık

  Ülkeler arası nakliye işlemlerinde güvenilir olmanın ve nakliyeyi zamanında tamamlamanın önemi oldukça büyüktür. Tekerlekli karayolu araçlarının büyük gemiler ile başka yerlere aktarılmasını sağlayan taşımacılık işlemi ro-ro şeklinde adlandırılır. Almanya ro-ro taşımacılık yöntemi, karayolunun yetersiz kaldığı kentler için tercih edilir. Seray Trans, hem Almanya hem de Çekya taşımacılık işlemlerindeki zamanlama sistemi ile büyük beğeni toplar. Uzak mesafeler arasında nakliye işlemlerinin yapılmasına rağmen taşıma sürecini verilen tarihte bitirmeye yönelik olarak çalışır. Firmamız, uygun fiyat skalası sayesinde her bütçeye hitap etmeyi başarır. Siz de Seray Trans taşımacılığın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

  Seray Logistics & Transport

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Makedonya başta olmak üzere pek çok Balkan ve Doğu Avrupa ülkelerine taşımacılık çözümleri sunmaktadır.
  Taşımacılık hizmeti sunulan birçok ülkeye günlük parsiyel ve komple çıkışlar bulunmaktadır. Hangi ülkelere günlük parsiyel ve komple çıkışlı sevkiyatları olduğuna dair detaylı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  1998’den beri tüm uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı, ADR taşımacılığı gibi hizmetlerin gerektirdiği tüm yüklerin yanı sıra kişisel yüklerinizi de güvenli ve sorunsuz olarak taşımaktayız.
  Taşınacak yükün cinsi, varış noktası, tercih edilecek araç gibi pek çok faktör gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlığı etkilemektedir. Yüklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yararlanacağınız hizmet için gönderilebilecek maksimum boyut ve ağırlık için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Yeni

  LOGİSTİCS BLOG

  Yeni